Manuál pro přípravu nezapomenutelného firemního večírku

Unsplash / Pixabay

Že jsou firemní večírky jednou velkou navoněnou maškarádou, kde není nouze o nucené úsměvy a povinnou zábavu? To jedině za předpokladu, že nevíte jak na ně a nenecháte si poradit od zkušených profesionálů. Máme pro vás manuál, díky kterému se stane vás večírek nezapomenutelnou událostí, na kterou budou jeho účastníci ještě hodně dlouho vzpomínat.

Plánujte s předstihem

Datum a místo – to je, oč tu běží! Vybrat vhodné datum, zajistit pronájem, zjistit, kolik spolupracovníků a kolegů se večírku zúčastní – to není záležitost jednoho týdne. Večírek tak začněte plánovat s několikaměsíčním předstihem a zjistěte, zda se ve vašem okolí nenachází nějaká ověřená event agentura, která vám může s jeho plánováním a realizací pomoci.

Vyberte téma a zábavu

Ale zároveň nevynucujte jejich striktní dodržování. Večer ve stylu filmových hvězd nebo šedesátých let je jistě fajn. Ne každému ale musí konkrétní téma vyhovovat. Ideální tedy je, když o tématu necháte hlasovat. V přípravě zábavy buďte kreativní a sázejte na takové aktivity, které nadchnou, pobaví, ale nesníží důstojnost nikoho ze zúčastněných (házení trpaslíků na terč nebo hru v popíjení alkoholu raději vynechte).

Nezapomeňte na dekorace… ani ty chodící

Detaily jsou v tomto ohledu důležitější víc, než se může na první pohled zdát. Zajistěte výzdobu sálu, pozvěte na party tematicky oblečené hostesky a dopřejte svým kolegům nebo spolupracovníkům okouzlující a vizuálně přitažlivou zábavu, která se jen tak nevidí.

Netroufnete si? Nezoufejte!

Pokud víte, že na organizovaní firemních eventů a akcí nemáte zrovna vlohy, raději než asistentce, svěřte tento nelehký úkol ověřené pořadatelské agentuře. Ta může vymyslet nejen vhodné téma a program, také zajistí výzdobu, hudbu, ale třeba i překrásné hostesky. Praha, Brno, Ostrava nebo kterékoli další město na tenhle firemní večírek rozhodně nezapomene.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..