Stěhovací firmu můžete oslovit nejen kvůli stěhování

Child Boy Game Package Box Kid  - vikvarga / Pixabay
vikvarga / Pixabay

Objednat stěhovací firmu a nechat si pomoci s přestěhováním už konečně přestalo být i v českém prostředí tabu. Bez studu a ostychu necháváme odnos a výnos krabic a nábytku do nového bydlení na profesionálech, kteří se pyšní skvělou fyzičkou a jsou trénovaní na výběh i seběh pater se zátěží za rekordní čas a bez zadýchání. Věděli jste ale, že v současnosti se můžete obrátit na moderní stěhovací firmy nejen v případě klasického stěhování, ale i dalších služeb?

Stěhování těžkých břemen

Asi nejčastěji vyhledávají lidé stěhovací služby v případě potřeby převozu těžkých břemen jako jsou klavíry a piana, starožitný masivní nábytek a velké spotřebiče. Důvody jsou samozřejmé a zcela jednoduché. Zkušená stěhovací firma se postará nejen o důkladné zabalení a obalení stěhovaného předmětu, aby nedošlo k jeho sebemenšímu poškození, ale je schopná také vymyslet nejsnazší způsob jak danou věc naložit do auta a bezpečně převézt na novou adresu. Tak zase opět bez úhony dostat na nové stanoviště.

Tohle spolu s běžným nošením krabic a pytlů s vaším oblečením, knížkami a kuchyňským vybavením je více méně už snad ve většině firem standard. Svěříte-li se do rukou stěhovací firmy Plzeň, bude vám jasné, že dosud popisované je pouze malým výsekem služeb, které můžete požadovat a s nimiž můžete výrazně ušetřit svůj čas.

Obalový materiál i montáž nábytku

Někdy se stěhování přihodí tak narychlo, že si ani nestačíte opatřit krabice. Moderní stěhovací firma vám s tímto ráda a ochotně pomůže. Poskytne vám krabice, lepicí pásky, pytle, bublinkovou i strečovou folii a další obalový materiál k tomu, abyste své věci mohli dostatečně připravit na bezpečnou a bezproblémovou cestu do nového bydliště.

Nakoupili jste si nový nábytek, ale nepatříte úplně mezi nejzručnější stavitele a sestavování skříní, polic, komod, postelí i běžného lega je pro vás skutečným očistcem a noční můrou? Nemusíte na to být sami! U kvalitních stěhovacích firem najdete i službu montáže nábytku. Ta se mimo jiné hodí i při stěhování, kdy některé věci je jednoduše nezbytné převézt v rozloženém stavu. Žádné obavy – montáž i demontáž nábytku bude i v tomto případě zaručena.

Vyklízení prostorů a stěhování z/do zahraničí

Kupujete-li starší nemovitost, starý nábytek, hromada harampádí a bůhví čeho dalšího je většinou takovým malým bonusem, s nímž si budete muset poradit. Nemáte čas na náročný úklid a přípravu nového bydlení? Případně vám chybí dostatek síly a energie? U špičkových stěhováků není problém ani vyklízení prostor všeho druhu. Kanceláře, byty, domy, komerční prostory i pozůstalosti – o všechno je možné se postarat a připravit na váš příchod. Co si budete chtít ponechat, firma převeze na domluvené místo a odpad, smetí a “haraburdí” nechá zlikvidovat. Úspora času a energie jednoduše k nezaplacení!

Poměrně výjimečnou službou, kterou nabízí jen hrstka stěhovacích firem, je stěhování na delší vzdálenosti, případně z či do zahraničí. Jde o logisticky náročný úkol, který ovšem není s pomocí těch správných partnerů nemožný a není se vůbec čeho obávat. Služba samozřejmě stojí více, než přestěhovat se z bytu z Plzně do domku u Prahy, ale i tak se rozhodně vyplatí.

Moderní stěhovací firmy tedy rozhodně umí ulehčit život, co říkáte?

Moving Boxes Carton Boxes  - gracheli / Pixabay

Stěhovací firmu můžete oslovit nejen kvůli stěhování

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *