Máte nákladní vůz značky DAF? Tak nezapomeňte používat originální náhradní díly DAF!

Kamiony DAF
leestilltaolcom / Pixabay

Filosofie společnosti DAF spočívá v tom, že vyrábí nákladní a užitkové automobily s nejvyšší kvalitou a konstruuje je na přání zákazníků. Firma DAF se zařazuje mezi nejznámější výrobce nákladních automobilů a kompletního příslušenství k těmto vozům. Vysoká kvalita, nízká spotřeba a pohodlí řidiče. Přesně toto nabízí společnost DAF. Společnost DAF samozřejmě myslí i na ekologii a to jak při výrobě, tak i během provozu nákladních automobilů. Společnost DAF je na trhu více jak 84 let a s výrobou užitkových a nákladních automobilů včetně příslušenství má velmi bohaté zkušenosti. Výrobní zařízení společnosti DAF se nachází v Eindhovenu v Nizozemí a také v Belgii, kde je závod ve Westerlo.
a

Originální náhradní díly DAF a jejich výhody

Veškerá vozidla značky DAF, která vyjíždí z výrobní linky, si prošli dlouhou cestou vývoje a testování. Tímto postupem je zajištěno, že veškerá vozidla značky DAF odpovídají nejvyšším standardům, které souvisí s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a ekologií. Totožné nároky jsou kladeny samozřejmě také na originální náhradní díly DAF. Díky těmto praktikám získáváte maximální návratnost jak pro vaše užitková a nákladní vozidla, tak pro vlastní společnost.

semi-trailers-534575_1280

Bezpečnost, spolehlivost a nejlépe vyhovující návratnost

  • Originální náhradní díly značky DAF jsou ve 100% přesnosti přizpůsobené nákladním automobilům značky DAF
  • Nejvyšší výkon a životnost
  • Spolehlivost
  • Plná záruka od značky DAF
  • Nejnižší provozní náklady

Na veškeré originální náhradní díly DAF je rovněž poskytována vynikající záruka. Pokud si vyberete instalaci těchto náhradních dílů od prodejce DAF, získáváte samozřejmě záruku na originální díly značky DAF, ale také na náklady za instalaci náhradních dílů. Nepořizujete si pouze originální náhradní díly DAF, ale také velmi důležité zkušenosti a servis.

Náhradní díly značky DAF jsou konstruovány přesně pro konkrétní typ vozidla DAF, a tak si můžete být jisti jejich perfektní funkcí s výsledkem nejlépe vyhovujícím výkonem nákladního vozu.

Společnost DAF disponuje velmi rozsáhlou sítí prodejců v celé České Republice. To znamená, že když budete potřebovat originální díly značky DAF, tak si je můžete pořídit u nejbližšího prodejce DAF. Prodejce DAF má téměř vždy požadovaný originální náhradní díly a to díky nejmodernějšímu systému řízení zásob. Originální náhradní díly značky DAF velmi jednoduše poznáte dle jejich obalu.

Jestliže Váš nákladní automobil potřebuje opravu nebo údržbu, obraťte se na firmu, která poskytuje pouze originální díly DAF. Pokud využijete neoriginálních náhradních dílů, může se stát, že budou mít velmi nepříznivý vliv na spotřebu Vašeho vozidla, což zapříčiní i nižší zisky Vaší společnosti.

Kamiony

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *