Obytné kontejnery jsou v kurzu ­­­– hodí se i pro rekreaci

V časopisech o bydlení narážíme na fandy, kteří si starý lodní kontejner předělali na trvalé i rekreační bydlení. Jsou příkladem toho, že k životu mnohdy nepotřebujeme mnoho místa a spíše oceníme zajímavé prostředí, kde naše bydlení máme. Nechceme vás teď přestěhovat do obytných kontejnerů, ale poukázat na to, jak mohou být skvělým řešením pro dočasné ubytování i rozšíření ubytovacích kapacit třeba ve vašem rekreačním zařízení.

Stavební buňka umí posloužit jako obytný kontejner

Stavební buňka nemusí sloužit pouze na stavbách v podobě zázemí dělníkům a personálu stavby. Buňky se dají využít stejně jako budovy pro dočasné či trvalé použití. Nejsou jen zařízením stavenišť, ale mohou sloužit jako kanceláře, sklady, šatny, jídelny, sociální zařízení, výstavní a veletržní stánky, prodejní stánky, ubytovny, rekreační objekty, dokonce poslouží školám i školkám. Jde totiž o obytné kontejnery, které je možné přizpůsobit aktuálním potřebám a perfektně je vybavit.

Ze stavebních buněk snadno postavíte tábor, malý školní hotel pro návštěvu spřátelené školy, zázemí pro sportovce konkrétní sportovní události i prodejní stánek na veletrhu. Výhodou buněk je jejich variabilita. Lze je vzájemně spojovat a jsou též mobilní.

Stavební buňku si lze pronajmout

Pronájem stavební buňky nabízí společnost ORANGE – prostorová řešení. Pronajmout si buňku je velice snadné. Stačí do firmy zavolat a objednat si ji. Kontejner vám pak obratem přivezou na smluvené místo a rovněž postaví. Doba potřebná pro výstavbu buňky je velice krátká. Firma svoji pružnost prokázala i v době koronaviru, kdy se její stavební buňka stala odběrným místem pro testování.

Pronajmout si lze nejen samotnou obytnou buňku, ale též její vybavení

Součástí zařízení může být minikuchyňka, malá chladnička, plastové, nebo plechové policové regály, kovový stůl, židle, skříně a kontejnery se zásuvkami. Speciální vybavení je pak k dispozici pro skladové kontejnery.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *