Řešíte různé druhy pojištění? Mnohem výhodnější jsou složené produkty

U pojištění, určených pro cestování nebo výlet do zahraničí, nás už nejrůznější benefity nepřekvapí. Ovšem mnohem méně lidí už ví, že podobné výhody lze získat i v rámci pojistných produktů, určených pro každodenní život.

Například takové pojištění domácnosti vám zdarma může přinést i krytí vámi způsobených škod, jež se však v ideálním případě vztahuje na celou rodinu a leckdy dokonce i na domácí mazlíčky. A po čem se tedy poohlédnout?

Chtějte pojištění, které doopravdy využijete

Dnes už si lze pojistit ledacos, proto je životně důležité odlišit skutečně výhodné produkty od těch, které se tak jen tváří. Uděláte to snadno – stačí se zamyslet nad potenciální mírou rizika a zvolit takové, jež vám v běžném životě hrozí nejčastěji. Díky tomu vám pojištění odpovědnosti spadne okamžitě do „nezbytné kategorie.“

Umí toho totiž docela hodně. Kryje vámi způsobenou újmu na zdraví, škodu na majetku i finanční náhrady. Lidově se mu říká také „pojistka na blbost,” což ho ve skutečnosti charakterizuje více než dobře.

Možností, kdy ho využijete, se naskýtá celá řada. Rozbily vaše děti skleník v sousedově zahradě? Podařilo se vám vytopit byt pod vámi nebo způsobit vážný úraz spoluhráči při fotbale? Na to všechno se pojištění odpovědnosti vztahuje. Z vlastní kapsy tak nebudete muset hradit opravdu vůbec nic.

Jak získat tohoto šikovného pomocníka zdarma?

Zkontrolujte svoje pojištění majetku. Máte-li dobře pojištěnou domácnost, snadno dosáhnete i na „pojistku na blbost,“ a to často za celou rodinu. Na Ergo.cz ji získáte zdarma s limitem až 3 000 000 Kč s platností po celém světě.

Výjimku mají pouze psi. Pro ty je nutné sjednat zvláštní doložku (stejně jako za koně, skot a podobně) a připlatit si za ni. Jde však o vcelku zanedbatelné částky – uvážíte-li, kolik peněz vám tento promyšlený krok může v budoucnu ušetřit. Jistě se opravdu vyplatí!

Řešíte různé druhy pojištění? Mnohem výhodnější jsou složené produkty

Řešíte různé druhy pojištění? Mnohem výhodnější jsou složené produkty

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..