Rodinnou oslavu i firemní akci uspořádejte na Pálavě ve vinařském dvoře na faře v Ivani

Nature Mountain South Moravia  - ivabalk / Pixabay
ivabalk / Pixabay

Pálava patří k nejkrásnějším oblastem Moravy a najdete ji na severovýchodním výběžku Panonské nížiny. Pokud se rozhodnete pro letní relaxaci právě zde, budete mít pocit, že jste se ocitli někde u moře. Jedná se totiž o velmi suchou lokalitu pyšnící se vysokým počtem slunečných dní v roce.

Biosférická rezervace je pod záštitou UNESCO, protože jsou zde přírodní památky, ale na první pohled vás nadchnou nekonečně dlouhé vinice, nádech historických šperků, jako jsou hrady, zámky a zříceniny. Když dáte přednost ubytování, které nabízí Vinařský dvůr na faře, budete to mít kousek ke všem drahokamům.

Ukořistěte nejkrásnější zážitky

Vinařský dvůr na faře najdete v obci Ivaň, a dokonce k němu náleží i vinný sklípek s ubytováním. V rodinném vinařství Holánek si vychutnáte kvalitní vína, tato vesnice totiž spadá do mikulovské vinařské oblasti. Mimo komfortní ubytování můžete počítat s degustací vína, zajištěním svatby, firemní akce i rodinné oslavy. V blízkosti barokní fary se nacházejí turistické trasy a cyklostezky, historické památky i přírodní krásy, které berou dech. Vaše kroky povedou ke kostelu sv. Bartoloměje, barokním božím mukám i ke kapli Panny Marie Pomocné. Ivaň leží na levém břehu řeky Jihlavy, kolem jsou lužní lesy tvořící přírodní rezervaci, proto se ocitnete v nitru přírody.

Kam se podívat?

Parné letní dny strávíte u Novomlýnských nádrží, v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách nebo u řeky Jihlavy. Určitě se podívejte do lužních lesů, k nimž patří rezervace Plačkův les, Betlém a Mušovský dolní luh.

Ve Vinařském dvoře na faře v Ivani vám bude zajištěno vše, co potřebujete. Ať už se zde rozhodnete uspořádat rodinnou party, firemní akci či svatbu, budou vám poskytnuty komfortní služby. Počítejte s gastronomickými specialitami, zajištěním ubytování a samozřejmě posezením ve 200 let starém vinném sklípku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *