Využijte rozvoz potravin a ušetřete tak čas

Medieval D Cartoon Man Boy  - julientromeur / Pixabay
julientromeur / Pixabay

Není to jen devíza bohatších, rozvoz potravin využívá stále více lidí, protože si uvědomili, že jde o efektivní ušetření času i peněz. Pokud pojedete sami na nákup, bude vás palivo něco stát (a při dnešních cenách to není málo). Čas strávený v obchodě byste mohli nahradit prací. Leckdy nakoupíte víc, než potřebujete. U rozvozu potravin jen zakliknete, co potřebujete, a o nic se nestaráte.

Food časopis – Albert magazín

Určitě to znáte. Rádi si listujete food časopisy s krásnými fotkami receptů. Jenže to nejsou magazíny za hubičku. Co ale Albert magazín? Výtisky, které si vydává sám Albert, jsou kvalitativně srovnatelné právě se známými food periodiky. Najdete zde pestrý výběr receptů i rady a tipy odborníků z gastronomie. Časopis najdete i na stránkách www.albert.cz/magazin-albert. Albert časopis se tak řadí mezi nejoblíbenější online magazíny.

Albert recepty na jednom místě

Pokud nemáte po ruce Albert magazín, nevadí, na stránkách www.albert.cz/recepty najdete archiv všech receptů, které se ve výtiscích objevily. V pohodlí domova si tak vyhledáte rychle, co připravíte k večeři, jaké zdravé jídlo si dopřejete nebo jak zpracujete houby, jež jste nasbírali v lese. Stačí si zadat klíčová slova do vyhledávače, některé recepty mají i videonávod. Skvělý je i filtr, kde si můžete najít recept podle časové náročnosti, jestli má být veganský, pro jakou příležitost, z jaké kuchyně a samozřejmě jsou zde klasická kritéria typu „polévka“, „maso“ atd.

Albert leták – slevy a akce

Letáky rozhodně nejsou jen pro starší, kteří chtějí nakupovat levněji. Ušetřit, zejména v dnešní době, přece touží každý. Proto si výhodné a akce a slevy omrkněte na webu nebo v klasickém tištěném letáku. Albert nabízí široký sortiment zboží od potravin až po drogerii. A když je něco v akci, můžete ušetřit i 50 % nebo 70 % z ceny.

Albert – rozvoz a online nákup

Až si vyberete recept, pak si suroviny zaklikněte na www.albertdomuzdarma.cz. Rozvoz potravin má Albert nově od května roku 2021. Ušetřete si tak čas, který byste strávili nákupy, když vám může někdo jídlo dovézt až domů. A ideální je, když tuto službu poskytuje sám obchod, kterému na spokojeném zákazníkovi záleží nejvíce.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *