Život v moderní Praze nabídne vynikající občanskou vybavenost

Česká metropole nabízí bohaté kulturní vyžití a možnosti nejen pro studenty, ale i pro všechny osoby v produktivním věku. Baví také seniory, zajímavé společenské akce nejsou jen o víkendech. Chcete se také stát součástí historického regionu, který kvete do moderní krásy a nabídne v příštích letech velmi pestrou paletu pracovních příležitostí?

Stačí jen málo, zvolit si byt, jenž vás zaujal už na první pohled. Je to investice do nemovitostí, která se zhodnotí v další generaci. Vaše děti pak mohou mít vlastní startovací bydlení, což vždy znamená velký impuls do začátku vlastní kariéry.

Útulné bydlení a zázemí pro sport

V okolí nemovitosti jsou sportoviště, zelené parky, ale také možnosti kulturního vyžití. V docházkové vzdálenosti jsou každodenní nákupy, stejně jako prostředí, kde si můžete odpočinout po náročném dnu v zaměstnání. Bydlení na pražském Žižkově jde ruku v ruce s moderními standardy a také výbornou dopravní obslužností. Zastávka autobusu, díky níž se snadno dostanete na nejbližší metro, je totiž doslova za dveřmi, povede vás k ní jen velmi krátká procházka.

Pokud uzavřete smlouvu do 21. prosince 2023, otevírá se možnost zajímavých bonusů, jako je například hypotéka s atraktivní úrokovou sazbou nebo sklep zdarma. Na své nové majitele čeká v nabídce už jen několik bytů.

Život v moderní Praze nabídne vynikající občanskou vybavenost

Městská zeleň vždy osvěží mysl

Pokud máte rádi parky a procházky v nich, bude se vám ve třetí z pražských čtvrtí opravdu líbit. Městská zeleň nechybí ani v prostředí Žižkova, důkazem jsou například Židovské pece, ale zavítat lze také do Sudkových sadů a nabízí se i Parukářka. Velkou výhodou je u bytů také nízkoenergetický standard B, úspora nákladů na vytápění je v dnešním světě velmi důležitá. Nízkopodlažní zástavba k 21. století rozhodně také patří!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *