3D tisk na míru? Víme, kam se obrátit

3D tisk na míru? Víme, kam se obrátit

Máte vizi, ale prostředky pro její přenesení do reality už ne? Nechte si svůj model převést do 3D podoby třeba hned teď. Nezáleží na tom, zda jde o osobní nebo třeba průmyslovou poptávku.

Metoda FFM alias FFF, kterou používají i na 3d-tiskni.cz, se totiž hodí pro jakýkoliv typ požadavku. V současnosti jde o nejpoužívanější způsob výroby 3D modelů. Jedná se o aditivní postup, při němž je tavený materiál přidáván a nikoliv ubírán, jako u klasického obrábění. Příjemným bonusem je tedy mimo jiné i minimalizace odpadu.

Když chcete svůj vlastní 3D model…

A jak tento 3D tisk Brno vypadá? Nejdříve je potřeba vytvořit 3D model v libovolném programu, jenž zašlete na e-mail firmy, a to ve formátu STL, OBJ nebo AMF. Pokud však nejste v tomto ohledu právě zruční, nevadí. Velmi dobře poslouží i technický výkres, který lze do 3D podoby překreslit.

Nemáte ani ten? Pak zvolte e-mailovou či telefonickou konzultaci, při níž svou představu co nejpodrobněji popíšete. Vše je stále zdarma v rámci nezávazné konzultace. Teprve po vyhotovení návrhu vám bude vypočítána cena, a to na základě firemního ceníku. Teprve v tomto bodě dojde k podepsání závazné smlouvy a 3D tisk může začít.

A jakmile bude hotovo, doputuje k vám zakázka prostřednictvím některého z prověřených dopravců, případně si ji můžete vyzvednout osobně ve zlínském sídle firmy.

Co byste ještě měli vědět

Brno 3D tisk využívá pestrou paletu dostupných materiálů. Jde zejména o PLA, ABS, PET-G, FLEXI nebo NYLON. Konečný výběr závisí na požadovaných vlastnostech. Možný je rovněž barevný 3D tisk i aplikace dvou druhů plastů v jedné vrstvě (díky použití moderní dvoutryskové tiskárny). Jde rovněž o jeden z faktorů, od nichž se odvíjí výsledné nacenění. Základní cena tisku však začíná už od 70 Kč na hodinu. Chcete vědět víc? Navštivte web 3d-tiskni.cz. Na vaše otázky položené skrz poptávkový formulář dostanete odpověď nejpozději do několika hodin.

Když chcete svůj vlastní 3D model...

Když chcete svůj vlastní 3D model…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *