5 módních kousků, které by neměly chybět v šatníku žádného muže

Léto je v plném proudu. Ať už si ho užíváte v pohodě domova, nebo se zrovna chystáte na zaslouženou dovolenou nezapomeňte na to, že ať už jde kdykoliv – vždy si zasloužíte vypadat stylově.  Znáte ten pocit, kdy stojíte před skříní plnou oblečení a stále tápete nad tím, co si na sebe dnes vezmete? Co kdybychom vám řekli, že si v létě vystačíte se základními kousky ve vašem šatníku? Jak na to ?

Bílé tričko – letní klasika

Bílé tričko patří mezi kousky, které z módy nikdy nevyjdou. Zaměřte se však na výběr toho správného materiálu – přednost by jste měli dát především 100% bavlně, která vám nabídne nejen komfort během letních dnů ale také vám bavlněné tričko vydrží déle, než třeba to z umělých materiálů. Na praní bavlněných triček volte ekologické programy a pokud můžete, vyvarujte se praní ve vysokých teplotách.

Hra s doplňky – náramky pro pravé muže

Nudí vás představa bílého trička? Pohrajte si s doplňky. Na trhu dnes najdete nekonečné množství stylových náramků – ať už jsou vyrobené z oceli, která je známá svou dlouhou životností nebo třeba z korálků. Trendem tohoto léta jsou také náramky kožené, které krásně doplní vaše oblíbené hodinky. Věděli jste, že ruce patří mezi místa, která zaujmout ženy jako první? Náramky se staly součástí šatníku každého muže. Stále hledáte ten správný náramek pro muže? Inspiraci najdete v Trendhim.

Hodinky, které doplní vaši osobnosti

Hodinky patří mezi nejoblíbenější módní doplněk mezi muži. Jednoduše podtrhnou vaši osobnost a doplní už tak váš osobitý styl. Nudí vás nosit pouze hodinky? Zkuste ty svoje sladit s jedním z našich náramků pro muže a uvidíte, že už je nebudete chtít nosit jinak. Najděte ty svoje hodinky v e-shopu Trendhim.

Džínové šortky

Džíny jsou v Česku téměř uniforma. V létě je ale vystřídejte za odlehčenější verzi, díky které můžete nejen ukázat své vypracované nohy ale také zamezit nepříjemnému pocení. Džínové šortky se navíc skvěle kombinují ať už s tričkem, košilí či tílkem jakékoliv barvy a ve vašem šatníku s vámi zůstanou nejednu sezónu. Investice, která se vyplatí.

Kvalitní batoh či taška

Ať už se chystáte na cestu do školy, práce či na dovolenou k moři – kvalitní batoh či taška je základ. Při výběru barvy dbejte na to, aby vybraný odstín ladil se zbytkem vašeho šatníku a doplnil tak váš už tak stylový look. Hitem letošního léta jsou především batohy, které kombinují prvky kůže a tkaniny. Inspirujte se na webu Trendhim.

Autor:

Trendhim
Instagram

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *