Betonové podlahy pro domácnost i kancelář

Zebra Toy Figure Slow Action Figure  - Mylene2401 / Pixabay
Mylene2401 / Pixabay

Žádná budova se neobejde bez několika prvků – obvodových stěn, střechy a podlahy. V následujícím článku budeme hovořit o posledně zmíněném prvku, tedy podlaze, která představuje základní kámen každé stavby. Pojďme se proto podívat, kdo vám při zhotovení podlahy nabídne skutečnou kvalitu.

Podlaha jako dlouhodobá investice

Podlaha tvoří základ každé stavby i každé místnosti. Jedná se o dlouhodobou investici, která musí plnit svůj účel. Je tedy zapotřebí, aby byla zhotovena přesně a kvalitně. A k tomu vám může dopomoci nejen vhodně zvolený materiál, ale také vhodně zvolená společnost, která vám podlahu vyhotoví. Přesně takovou je firma URBÁNEK – betonové podlahy.

Společnost s dlouholetou tradicí

Firma URBÁNEK – betonové podlahy, podnikající v oboru betonových podlah, litých anhydritových podlah a jejich izolací i výztuží a působící i jako subdodavatel větších firem, se na trhu podlah pohybuje více jak patnáct let. Za tuto dobu získala mnoho zkušeností. Firma poskytuje kvalitně provedenou práci, individuální přístup i poradenství v průběhu příprav, a to po celé České republice.

Nabídka služeb

Jak již bylo uvedeno, firma provádí betonové podlahy či lité anhydritové podlahy v různých lokalitách po celé České republice – Praha, Olomouc, Brno, Ostrava, Zlín, Jihlava, a další. Svoje služby přitom poskytuje nejen fyzickým osobám a jejich domácnostem, ale také právnickým osobám a jejich komerčním a administrativním budovám, zejména obchodům, kancelářím školám, nemocnicím, apod. Firma zajišťuje svým zákazníkům kompletní servis, počínaje prvotní konzultací, zaměřením, dodávkami materiálu a konče samotnou realizací betonové podlahy a lité anhydritové podlahy. Při projektování i realizaci firma dbá na každý detail i na pečlivé provedení podlahy, a to při dodržení veškerých technologických postupů a za použití kvalitních certifikovaných materiálů.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *