DMSO – pro své pozitivní účinky byla stažena z trhu, nyní je už opět dostupná

Přírodní léčiva to v souboji s farmaceutickými koncerny nemají jednoduché. Například DMSO je pro své léčebné účinky známá už více než 130 let. Přesto však musela na čas ustoupit patentovaným produktům. Nyní je však už naštěstí opět volně dostupná.

A jaké má DMSO účinky? Podívejme se nejdřív na to, o co vlastně jde. DMSO alias dimethylsulfoxid je čirá tekutina získávaná ze dřeva. Působí rychle, je bezpečná a používá se zejména při léčbě traumat a zánětlivých onemocnění.

Na otoky, krevní podlitiny i hojení ran

Pokud by vás zajímala DMSO příručka návod k použití, stála by na předním místě zcela jistě doporučení, směřující k léčbě nejrůznějších traumatických poškození. Používá se například pro:

  • vnější léčbu bolesti,
  • snižování otoků,
  • odbourání volných radikálů a toxinů,
  • eliminaci svědění,
  • pro své protizánětlivé účinky,
  • kvůli relaxačnímu účinku na svaly,
  • pro svůj vazodilatační účinek a podporu krevního oběhu.

Uplatní se při terapii sportovních úrazů (doporučit lze produkt DMSO gel 70), u revmatických obtíží, zánětů, kožních onemocnění a dokonce i u organických poruch.

„Odpadní“ produkt, ovšem té nejvyšší kvality

DMSO lze získat jako vedlejší produkt při výrobě celulózy. Ovšem to nijak nevadí. Podmáslí je také vedlejším produktem másla a přitom o jeho příznivých účincích na naše zdraví nepochybujeme.

A DMSO kde koupit? Nejlépe u specialistů, kteří kladou důraz na velmi kvalitní produkty a jedním dechem vám nabídnou i další šikovné pomocníky pro vaše zdraví. Naším tipem je Woldoshop.cz.

DMSO nabízí v koncentraci a čistotě 99,9 %. Poradí vám i s ředěním podle indikace (aby se předešlo nežádoucím účinkům) i s možnými kontraindikacemi – a přidají i další tipy. Například pokud se u vás projeví vedlejší účinek v podobě pálení a svědění, pak DMSO jednoduše po několik dní vysaďte a poté pokračujte v léčebné terapii s nižším ředěním.

Zdroj obrázku: woldoshop.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *