Foto obrazy na plátně jsou dokonalý svatební dar

Woman Person Lamb Animal Meadow  - flutie8211 / Pixabay
flutie8211 / Pixabay

Žení se váš nejlepší kamarád či kamarádka? Na svatbu by měl každý z hostů přinést svatební dar, takže co přinesete vy? Mělo by to být něco, co novomanželům bude připomínat nejen vás, ale také oslavovat jejich lásku a potěšit je, když se na obloze jejich manželství objeví první mráčky. Takže jaká bude vaše volba? Toustovač? Ale kdepak – místo toho, abyste svým přátelům darovali něco, co jim dá každý, proč místo toho nezvolit něco osobního, například obraz vytvořený na základě fotografie?

Ukažte novomanželům, jak moc pro vás jejich svazek znamená

Obraz na plátně je skvělý nápad na dárek pro novomanžele. Je pravděpodobné, že máte v telefonu či na vašem harddisku spoustu fotografií svého přítele a jeho partnerky vytvořených při různých příležitostech. Díky pokročilým metodám tisku z nich nyní můžete vytvořit super obrazy na plátněUdělejte si čas, projděte své archivy a vyberte svých 10 nejlepších obrázků. Z těch poté vyberte jeden, který bude nejlépe odpovídat vašim představám o dokonalém svatebním daru. Samozřejmě můžete vybranou fotografii různě upravit a vyladit, tak aby byla naprosto dokonalá. Pokud budete z fotky dělat výřez, abyste odstranili osoby a předměty, které na fotce nechcete, dbejte na to, aby výsledný obrázek neměl příliš malé rozlišení, jelikož by v takovém případě mohl být tisk na plátno neostrý.

Výsledný foto obraz, který bude alegorií lásky, se stane ozdobou jejich nového společného bydlení a pokaždé, když jej na zdi uvidí, připomene novomanželům nejen jejich lásku, ale vzpomenou si i na vás. Tisk na plátně vydrží hodně dlouho bez jakéhokoli blednutí či změn barvy. Na rozdíl od čínského toustovače, který se stejně do roka rozbije, bude tudíž foto obraz připomínat novomanželům jejich šťastné okamžiky po desítky let.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..