Jak zabavit desetileté dítě legem?

Lego
Efraimstochter / Pixabay

Zabavit dítě je mnohdy až nadlidský výkon, obzvláště, když potřebujete dovařit oběd či dokončit jinou práci. S Legem jde však všechno mnohem líp! Dítě se zabaví na dlouhé a dlouhé hodiny. Nakonec budou rodiče ti, kteří v klidu dovaří oběd a pak samou nudou nebudou vědět, co dělat dál, neboť dítě si bude pořád hrát s Lego stavebnicí! Nakonec jim nezbude, než se k tvořivému stavění přidat! Nejenže se skvěle odreagují, ale i kvalitně stráví čas s těmi nejmilejšími!

Zabavit malé dítě, není až takový problém, jako zaujmout pozornost již odrostlejšího, řekněme desetiletého dítěte. Desetileté děti potřebují již rafinovanější hračky, než jsou kupříkladu autíčka nebo panenky. Ty je věru již moc nezabaví. Odrostlejší děti proto potřebují takovou hračku, která by plně upoutala jejich pozornost, stoprocentně zapojila jejich chytré hlavičky a dala jim prostor i pro tvořivost a rozvoj fantazie, neboť tu je zapotřebí rozvíjet stále.

Lego – hračka, která boduje!

Lego stavebnice je proto osvědčenou hračkou, která zabaví jak malé, odrostlejší, tak i velké děti. Koneckonců Lego zabaví i dospělé. Jakou sérii Lega však vybrat pro desetileté dítě? Je to jednoduché! Na každé krabičce Lego stavebnice je uveden doporučený věk dítěte. Proto nebudete mít s výběrem žádný problém!

V naší nabídce hraček najdete široký výběr Lego stavebnic, které jsou určeny pro desetileté děti. Skvělou zábavu zajistí například série Lego Chima, která nabízí zábavu především klukům ve věku od 6-14 let. To znamená, že se o získání magického prvku CHI může pokusit jak školou ostřílený náctiletý chlapec, tak i jeho mladší bráška, který se školou právě začíná!

O pozornost desetiletých dětí se však hlásí i velmi oblíbená série Lego Ultra Agents. Ta nabízí nevídaná dobrodružství ve městě Astor. Město je však v ohrožení, neboť se o jeho zničení pokoušejí nebezpeční padouchové! No ještě, že se k jeho záchraně hlásí Ultra Agenti Caila, Christina, Max, Jack, Solomon a Curtis. Ač na první pohled vypadá série Lego Ultra Agents, jako stavebnice určená především klukům, oblíbily si ji i holčičky. Kde je psáno, že holčičky nechtějí být agentkami? Však i v šestici Ultra Agentů je zastoupeno něžné ženské pohlaví. Caila i Christina se nebojí postavit se zlým padouchům a právě po jejich vzoru se i malé holčičky vydávají vstříc nebezpečnému dobrodružství.

Nač však zachraňovat svět, když si holčičky mohou naplno užít zábavu v kouzelném světě princezen? Ano, i velmi oblíbená série Lego Disney Princezny je určená dětem ve věku deseti let. Zejména pak holčičky si mohou postavit překrásný pohádkový zámek nebo podmořský svět mořské víly Ariel.

Jak vidíte, zabavit desetileté děti není zas taková dřina! Stačí jim pořídit některou z Lego stavebnic a zábava může začít!

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *