Intimní chvíle zpříjemní lubrikační gel

bngdesigns / Pixabay

K dokonalému prožití intimních okamžiků je třeba, abychom se cítili uvolněně a pohodlně. Proto hledáme různé způsoby, jak si vytvořit dokonale komfortní prostředí. A používáme také nejrůznější pomůcky k podpoření libida a dosažení maximálního potěšení.

Pro intimní chvíle je vhodné vytvořit tu pravou atmosféru

Pokud jsme romanticky založení, pro podpoření libida používáme tlumené osvětlení i svíčky a příjemnou hudbu. Prostor můžeme provonět vonnými tyčinkami nebo aroma lampičkou. Ti, co preferují drsnější styl, volí temnou hudbu a často i interiér laděný do černé, případně rudé barvy. Navíc prostor ozvláštňují rozmanitými doplňky.

Důležité je cítit se uvolněně

Při pohlavním styku je důležité cítit se pohodlně. Jen tak totiž dosáhneme vzrušení, které vyvrcholí orgasmem. Příroda sice zařídila, že jsme schopni vychutnat si sex bez jakýchkoliv pomůcek. S jejich použitím ale můžeme dosáhnout ještě intenzivnějších prožitků. A přiznejme si, že každý z nás si rád alespoň občas dopřeje ve svém sexuálním životě něco nového a neotřelého. Není se zač stydět. Touha po nepoznaném je pro člověka zcela přirozená. Proto lubrikanty začínají používat jak ti, co ještě stálého partnera hledají, tak i šťastné páry.

S lubrikačními gely získá sexuální život nový rozměr

Lubrikační gely jsou v dnešní době běžné. Lubrikanty a oleje nejen zpříjemní samotný pohlavní styk; můžeme je použít i při předehře či masáži. Aromatizované lubrikanty s vůní vanilkového krému, jahod nebo tiramisu navíc povzbudí libido příjemnou vůní.

Lubrikační gely poskytnou dokonalý komfort

Moderní lubrikanty nejsou lepkavé a netvoří nevzhledné žmolky. Naopak působí přirozeně a zanechávají hedvábně jemnou pokožku. Díky tomu si při jejich použití budeme připadat zcela přirozeně. Sex si užijeme naplno a nemusíme se bát žádných odřenin, ke kterým může bez použití lubrikačního gelu čas od času dojít. Dostupné jsou i organické lubrikanty na přírodní bázi.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *