Jak zhubnout, a přitom si nepoškodit zdraví? Máme dobrý tip

Scale Weight Weight Scale Diet  - Tumisu / Pixabay
Tumisu / Pixabay

Trpíte-li nadváhou nebo dokonce obezitou, pak byste měli vědět, že tento stav může negativně ovlivňovat vaše zdraví. I když to tak na první pohled nevypadá, ve hře je například vysoký tlak, nepříznivá hladina cholesterolu či dokonce cukrovka. Navíc do značné míry trpí vaše klouby a pohybový aparát.

Jaro je tradičním obdobím, během něhož se řada z nás snaží zhubnout. Někdy jde jen o ono pověstné „hubnutí do plavek“, jindy jsou ve hře mnohem větší cíle. V každém případě by však tato snaha měla probíhat zdravě.

Jak na zdravé hubnutí

Pro začátek si stanovte svou ideální váhu. Pomůže vám v tom BMI kalkulačka, do níž zadáte svůj věk, pohlaví, výšku a váhu a pro lepší a přesnější výsledek také obvod pasu  a boků. Na oplátku získáte představu o své ideální hmotnosti. A je na vás, zda se pokusíte dosáhnout její horní nebo spodní hranice.

Chtějte dietu, která vás naučí správně jíst

Možností pro redukci hmotnosti je celá řada a leckdy nebývá lehké se v nich zorientovat. Pokud se však svěříte do rukou odborníků, doporučí vám pravděpodobně nízkosacharidovou nebo proteinovou dietu. Ve hře je samozřejmě také čistá keto dieta, vyvinutá původně pro redukci hmotnosti u silně obézních pacientů, u nichž jednoduše nebyl jakýkoli pohyb možný.

Nabízí lékařsky prověřený postup, zajišťující nejenom zhubnutí, ale také vytvoření stabilní formy stravování, jež pomůže si dosaženou hmotnost zachovat. Vytvoříte si tak zároveň zdravé návyky, z nichž můžete čerpat i po návratu k běžnému jídelníčku.

Proteinová dieta chrání svaly

Hubneme-li za pomoci diet pochybných, pak nám kromě tuku ubývají i svaly, což rozhodně není žádoucí. Ovšem KetoDiet, jež patří právě mezi ketodiety, něčemu podobnému aktivně brání díky svému složení. V celkem pěti denních dávkách dostanete dohromady 100 % potřebných bílkovin pro udržení svalů. Zároveň však omezujete sacharidy a tím své tělo nutíte sahat do svých vlastních tukových zásob. Sestavte si svůj vlastní mix Keto Diet a hubněte účinně a s chutí. Více na Ketodiet.cz.

Motivation Apple Measure Blue Tape  - lloorraa / Pixabay

Jak zhubnout, a přitom si nepoškodit zdraví? Máme dobrý tip

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *