Matrace Ostaš umí netradiční rozměry i bez příplatku

congerdesign / Pixabay

Víte, co ovlivňuje kvalitu spánku nejvýrazněji? Ne klima v ložnici, ne její barvy, ne dostatečné vyvětrání – ale matrace. A přitom ji mnohdy vnímáme spíše jako vybavení z nutnosti, v obchodech hledáme co nejnižší cenu a spíše než o její vnitřní konstrukci se zajímáme jen o její tvrdost.

Naštěstí to neznamená, že změna vašich dosavadních návyků nějak nepříznivě ovlivní vaši peněženku. Kvalitní postelové matrace, nakupované přímo od výrobce, vycházejí cenově mnohdy lépe než ty, prezentované ve velkolepých akcích známých supermarketů. A jako bonus vám mohou nabídnout celou řadu výhod – od nízké ceny až po bezpříplatkové nadstandardní služby..

Tradice už od roku 1993

Pro firmu OSTAŠ CZ, s.r.o. není výroba matrace žádným novodobým koníčkem. Ty první opustily brány závodu už v roce 1993. Jde navíc o ryze českou firmu, pracující jen s těmi nejkvalitnějšími a nejprověřenějšími materiály.

Na výběr máte z více než 40 druhů matrací nejrůznějších stupňů tvrdosti, oplývajících žádanými ortopedickými vlastnostmi. A pokud stále netušíte, zda by se do vaší ložnice hodily lépe pružinové matrace nebo spíše pěnové matrace, využijte bezplatného poradenství v e-shopu.

Věděli jste, že: OSTAŠ CZ, s.r.o. si na svém vlastenectví zakládá v každém ohledu? Většina materiálů pro výrobu matrací totiž pochází právě z ČR (mimo opravdu exotických druhů – např. kokosových vláken apod.).

Na míru a bez příplatku

V e-shopu můžete dělit matrace podle vnitřní konstrukce, ale také podle cenové hladiny. Samozřejmostí je i výroba matrace na míru s krátkou dodací lhůtou. Za velké množství rozměrů vůbec nic nepřiplácíte a u opravdu nestandardních modelů jsou pak příplatky spíše symbolické. I takové výhody má nákup přímo od výrobce.

A nemusíte se spoléhat jen na nákup v e-shopu. Matrace si můžete přijít vyzkoušet i osobně do firemní prodejny. Rádi vás tu přivítají a odpoví na všechny otázky, které vás v oblasti zdravého a kvalitního spánku zajímají.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *