Moderní prvek balkonového zábradlí a zástěny ke vchodu

Hliník je velmi odolný kov, který si získal oblibu třeba  i při letech do vesmíru.  A pomoci vám může tak se zvelebením vašeho bydlení. Musíte však vědět, jaký poptat.

Chtějte především ten, odolný proti korozi. Může se proměnit třeba i v balkonové zábradlí, protože perfektně odolá větru, dešti a mrazu. Chrání ho totiž odolné lakování kvalitními práškovými barvami, které se samozřejmě přizpůsobí vašim požadavkům a přáním.

Přesně takový vzhled, jaký chcete

Jeho další nespornou výhodou je rovněž nízká váha. I když na první pohled vypadá robustně (a dokáže odradit nejednoho zloděje), nemusíte se bát, že byste jeho prostřednictvím svou nemovitost přetížili. Statik tedy nebude potřeba, uvidíte.

Takové zábradlí na balkon tedy může být nejenom praktickou, ale i designovou záležitostí. Dokonale hladký vzhled je samozřejmě dokonale bezpečný a jako bonus je každý kousek možné vyrobit vaší nemovitosti přímo na míru. Vždy tak efektně zapadne do svěřeného celku.

Slaďte si okolí domu se vším všudy

Ale nejenom před svými okny potřebuje soukromí. Mnohdy je stejně důležité i vytvoření intimního koutku ve venkovním prostoru. Nebojte se proto použít hliníkové zahradní zástěny všude tam, kde chcete mít chvilku pro sebe. A samozřejmě nemusí zůstat stát na místě jen tak, mohou totiž posloužit i jako perfektní opora třeba pro půvabné popínavé květiny či chladivou zeleň. Ve hře je tak nejenom částečné odstínění, ale i odhlučnění.

A proti pohledům z ulice vás ochrání zástěny ke vchodu. Oba tyto pomocníky můžete sladit do stejného stylu jako zábradlí. Budou tedy působit maximálně přirozeně a skvěle podtrhnou atmosféru, jíž se chcete obklopit. U specialistů z firmy AST PLOTY s.r.o. si můžete zábrany i zástěny vybrat z více než 100 vzorů a samozřejmě v různém barevném provedení. Snadno tak vyberete takové, které vás ochrání před sluncem i ty, jež se více soustředí na vaše okolí. Vylepšete si své bydlení ještě dnes.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *