Pořiďte si na zahradu bazén, který dokonale splyne se svým okolím

Swimming Pool Pool Resort  - bikonaya / Pixabay
bikonaya / Pixabay

Snad každý si chce během parných letních dnů dopřát ten komfort, dovolující mu osvěžit se v nádherně chladné vodě. Bazén tak není investicí jen na pár let, ale opravdu na celý život. Vyplatí se proto zvolit takový, který bude s vaším životním tempem a potřebami držet krok.

Nabídka těchto pomocníků na našem trhu je v současnosti velmi pestrá. K mání jsou jak ty obyčejné nadzemní, tak třeba i přelivové nebo skimmerové bazény. Ovšem pokud chcete, aby vaše nové vodní odpočinkové místo dokonale ladilo se svým okolím, pak by pro vás mělo existovat jen jedno jediné řešení.

Když chcete, aby byl bazén na zahradě umístěn „jen tak mimochodem“

Nejspíš to také znáte. Klasické bazény vypláštěné těžkou fólií nebo ty obyčejné nadzemní vypadají leckdy na zahradu zasazené až násilně. Uzurpují si pořádný kus volného prostoru, aniž by mu dávaly jakoukoli přidanou estetickou hodnotu ( o té užitkové tu teď samozřejmě nehovoříme).

Ovšem při dodržení zásad zahradní architektury tomu tak být ani zdaleka nemusí. Pokud totiž víte, kde hledat, pak i vy najdete bazén, který bude perfektně odpovídat standardům, jež jsou v tomto ohledu na toto vybavení kladeny.

Proč si pořídit bazén s přelivem?

Dovolte, abychom vám představili přelivové bazény. Ty výše zmíněnými nešvary rozhodně netrpí. Naopak. Nabídnou vám unikátní tzv. napnutou hladinu. To je taková, jež dosahuje až k okrajům bazénu a nepůsobí tedy v žádném ohledu rušivě.

Ale nemusíte se bát, že by bazén neustále přetékal do okolí. O to se stará šikovný systém, zabudovaný v jeho okraji. Jde o přelivový žlab, který je uložen po obvodu celého skeletu. Sem se také ukryje veškerá potřebná filtrace, takže nebudete potřebovat vyrovnávací nádrž. A vše vypadá jednoduše perfektně.

Jak to celé funguje v praxi, vám předvede třeba bazén ALBIXON. Vyberte si ten svůj na stránkách Albixon.cz. Výběr je opravdu široký a ceny příznivé.

Child Pool Jump Water Summer Fun - Kollinger / Pixabay

Kollinger / Pixabay

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *