Nebankovní úvěr: Co je to? A komu se vyplatí si ho sjednat?

Business Buildings Marketing  - Elf-Moondance / Pixabay
Elf-Moondance / Pixabay

Banky jsou často nekompromisní, což vede k tomu, že někdy zamítnou žádost o půjčku i klientům, kteří jsou bezproblémový. To však může jejich klienty přivést i do pěkných problémů v oblasti financování. Možným řešením může být nebankovní úvěr, na který dosáhne téměř každý.

Co je to nebankovní úvěr?

Nebankovní úvěr se od toho klasického liší především v tom, kdo je jeho poskytovatelem. V tomto případě se jedná o nebankovní společnosti, které jsou sice regulovány Českou národní bankou, ale stále mají prostor proto, aby se mohly rozhodnout, komu peníze poskytnou.

Právě díky tomu si u nich mohou sjednat úvěr i klienti, kteří byli odmítnuti bankovním sektorem, ale i přesto potřebují zdroj financování. Tím se však tyto společnosti vystavují mnohem většímu riziku, což si vynahrazují vyššími úroky a RPSN. Oplátkou za to ale můžete dosáhnout i na vyšší finanční částky, které nabízí například nebankovní úvěry zajištěné nemovitostí.

Výhody nebankovního úvěru

  • dostupné téměř všem
  • možnost půjčit si i vyšší částky
  • bezpečné
  • vhodné i pro klienty s nižší bonitou

Komu se vyplatí sjednat si nebankovní úvěr?

Nebankovní úvěry jsou určené především pro klienty, kteří byli odmítnuti bankou a nemají jinou možnost, kde si půjčit potřebné finance. V takovou chvíli je pro ně mnohem výhodnější sjednat si nebankovní úvěr a finančně se uzdravit. Vhodnou alternativou může být například nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí, se kterým dosáhnete i na statisícové částky.

Nevíte, kde si sjednat nebankovní úvěr? Zkuste Nebankovní finance

Pokud nevíte, kde si sjednat nebankovní úvěr, aniž byste se museli bát, že se napálíte, zkuste společnost Nebankovní finance. Ta je na trhu již od roku 2012 a jejím cílem je pomáhat lidem, ke kterým se banky otočily zády. Ve své nabídce tak má různé typy úvěrů, které uspokojí potřeby téměř každého klienta. Pro podnikatele je zde i úvěr na podnikatelský záměr, s jehož pomocí mohou rychle a snadno rozjet své podnikání.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *