Okamžitý výkup automobilu – co od něho čekat?

Možná i vám stojí doma stará, ale pořád ještě funkční škodovka po dědečkovi. Nebo potřebujete rychle hotovost a na dvoře vám překáží už dlouho nepoužívaný rodinný či firemní vůz? V obou případech vám může pomoci okamžitý výkup vozidel.

Vyplatí se však pečlivě vybírat, abyste za své zboží dostali skutečně maximum. Poradíme vám, jak na to a co je třeba vzít při takovém prodeji v úvahu.

Potřebujete doplatit úvěr či leasing? Není problém

Je váš vůz stále ještě zatížen tímto břemenem? Hledejte firmu, která ho od vás vykoupí i se všemi závazky. Může jít o výkup aut Liberec nebo třeba Praha – dnes už není tento komfort omezen jen na velká města, dopřát si ho lze v rámci celé ČR!

Chtějte znát cenu předem

Vyhněte se handrkování o cenu pod ostřížím zrakem úlisného prodejce a jděte na to chytře. Najděte si firmu, která vám předběžný návrh ceny poskytne nezávazně on-line po vyplnění webového formuláře, případně konzultaci přes telefonní linku. Získáte tak reálnou představu o tom, co můžete čekat.

Náš tip: Jestliže si výkupní společnost klade podmínky co do najetých kilometrů, případně celkového stavu, bude se nejspíš při platbě handrkovat doslova o každou korunu. Takže pozor na to!

Platba za odtah? Ani náhodou

Jen podepsat a o nic se nestarat – tak by měl ideální výkup aut vypadat. Jestliže po vás bude zvolená společnost chtít dodatečnou platbu za odtah nebo cokoliv jiného, jděte o dům dál. Takhle se totiž slušní obchodníci nechovají.

Peníze na ruku a minimum dokumentů

A co budete potřebovat k samotnému úkonu? Jen svůj občanský průkaz, malý a velký technický průkaz a případně i plnou moc od majitele vozidla (bez nutnosti ověření podpisu). Přesně takhle to dělají na Zahotove.cz, kde nabízejí výkup aut – Plzeň, Praha, Brno a vůbec po celé ČR. Pro váš vůz si tak přijedou kamkoliv, stačí se předem domluvit přes e-mail či telefon. Zjistěte sami, jak jednoduché to je, když se o vaše již nepotřebné vozidlo postarají profesionálové!

Okamžitý výkup automobilu – co od něho čekat?

Okamžitý výkup automobilu – co od něho čekat?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *