Plovoucí podlaha bez lepení a s dalšími výhodami

geralt / Pixabay

Vinylová plovoucí podlaha se v posledních letech stala doslova hitem. Pokud ji ještě neznáte, ukážeme vám, jaké výhody oproti jiným materiálům nabízí – od rychlé pokládky až po vyšší odolnost!

Plovoucí podlahy Fatra RS-click od Rivy se hodí všude tam, kde vám jde především o rychlou aplikaci. Díky šikovnému zámkovému spoji stačí jednotlivé díly na sebe jednoduše „naklikat“ – jak vidíte, své jméno nedostala bezdůvodně – a poté ihned začít používat. Za jedno odpoledne opatříte novou podlahou i velký obývací pokoj. A to bez lepidla nebo jiných pomůcek. A jakmile zapadne poslední dílek na své místo, můžete ji bez obav začít používat a dokonce i plně zatížit.

Použít ji můžete třeba i do dětského pokoje

Vybírat si můžete hned ze 16 dostupných dekorů, velmi zdařile imitujících přírodní materiály. Nechybí absolutní klasika (jasan, dub apod.), ale těšit se můžete i na netradiční kousky – třeba bílý topol, pálený dub či jasan písečný. Svůj interiér tak můžete vyladit do příjemných přírodních tónů doslova od podlahy.

Oceníte i vysokou odolnost povrchu vůči bakteriím, takže jde o podlahu vhodnou i pro domácnosti s malými dětmi, kde je třeba dbát na zvýšenou hygienu . Vítaným bonusem je pak i skvělá zvuková izolace.

Jak vypadá plovoucí vinylová podlaha zevnitř?

Rozlitá voda, drápky od psů, pády těžkých předmětů (ať už hraček nebo třeba talířů) – to všechno musí ideální plovoucí podlaha zvládnout bez poskvrny. Vinylová podlaha Fatra RS-click odolává těmto nástrahám díky několika vzájemně propojeným vrstvám:

  1. Svrchní PUR ochranná vrstva, vstřícná ke každodennímu úklidu.
  2. Vinylová vrstva s dekorační fólií.
  3. HDF vrstva, navržená s důrazem na zvýšenou odolnost proti vlhkosti.
  4. Spojovací systém pro jednoduchou a rychlou montáž.
  5. Spodní korková vrstva, zajišťující skvělou zvukovou izolaci.

Společnost Riva a.s. poskytuje na všechny své podlahy desetiletou záruku. Jejich produkty si snadno položíte sami a pokud si nebudete vědět rady s výběrem, údržbou nebo čímkoli podobným, můžete se bez obav obrátit na jejich odborné pracovníky, kteří rádi poradí a pomohou. O nasbírané zkušenosti se bát skutečně nemusíte – vždyť na trhu působí už od roku 1991!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *