Policové systémy – víte, jaké se hodí právě do vašeho provozu?

Policové systémy – víte, jaké se hodí právě do vašeho provozu?
Policové systémy – víte, jaké se hodí právě do vašeho provozu?

Uskladnění nepaletovaného zboží, šanonů s dokumenty i nezbytných pomůcek pro technické zázemí firmy – na to všechno a ještě mnohem víc se hodí šikovné policové systémy, které díky své chytré konstrukci zaberou ve vaší dílně či skladu jen minimum místa. Stačí si jen pořídit štafle pro pohodlnou manipulaci ve vyšších zónách nebo některé z vychytávek pro snadnější orientaci v uskladněných předmětech.

Díky své univerzálnosti jsou policové systémy z kvalitních materiálů nejrozšířenějším druhem regálových systémů vůbec. V dřevěné verzi je ocení i kutilové s malými domácími dílnami, profesionální kovové provedení pak odolá i extrémně náročným podmínkám v nevytápěných halách či velmi prašném prostředí.

Pomocníci v mnoha variantách

Výhoda policových regálů tkví v jejich schopnosti přizpůsobit se aktuálním prostorovým podmínkám. A nemusí jít o kusy vyrobené na míru. Stačí zvolit takové, které disponují nastavitelnými nožkami nebo variabilním umístěním polic podle výšky či hmotnosti uskladněného zboží.

Praktické tajemství regálových galerií

Z policových regálů je navíc možné sestavit šikovnou regálovou galerii významným způsobem navyšující kapacitu skladu, a to s minimem námahy. Ideální modely s dlouhou životností, vysokou užitností i perfektní stabilitou jsou ty celokovové – modulové. Stavebnicová konstrukce potěší i méně zručné milovníky pořádku a zároveň umožní sestavení policových regálů různých délek tak, aby bylo využito každé volné místo v místnosti. A to jak v průmyslovém provozu, tak i v domácnostech.

Šikovné vychytávky pro ještě lepší přehlednost

Ale nemusíte se omezovat jen na holé police. Regály lze doplnit například zásuvkami (standardními i výklopnými), pevnými i posuvnými děliči, kontejnery, vanovými policemi, plastovými etiketami či magnetickými štítky, díky nimž vždy najdete jednoduše to, co hledáte. Při nákupu však myslete na tyto nezbytnosti dopředu a zvolte značku, která podobné komponenty nabízí ke svým policovým systémům standardně. Ty od konkurence vám totiž vůbec nemusí správně pasovat.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *