Aby byly regály ještě přehlednější – už jste vyzkoušeli zkosené přepravky?

Stále se snažíte přijít na to, jak chod svého skladu ještě více zefektivnit? Neustálé rozšiřování není řešením. Mnohem lepší bude, využijete-li předtím stávající prostory opravdu na maximum. A jak na to? Vezměte si k ruce šikovné pomocníky.

Dobře provedené a navržené regály vás překvapí svým opravdu širokým využitím. Uplatníte je ve všech oblastech své skladové logistiky. A i když se to může zdát překvapující, řada z nich si poradí i s opravdu velkými výzvami (stačí se podívat například na paletové regály).

Když vám jde o skutečnou přehlednost i přístupnost

Nemáte sklad „jen na dívání“, ale naopak v něm neustále něco hledáte? Nejrůznější pomůcky a materiály do výroby musí být za všech okolností dostupné co nejlépe. Jinak zdržujete sami sebe – a leckdy i celý provoz. Nic totiž není horšího než pobíhání mezi špatně označenými přepravkami nebo obtížná manipulace s těžkými boxy.

Řešením těchto potíží jsou šikovné zkosené přepravky. Poskytnou vám dostatek úložného prostoru, ale zároveň nechají všechny zvědavé oči nahlédnout do svých útrob. A identifikujete je snadno za pomoci praktické označovací etikety. Široký výběr velikostí i tvarů vám umožní vytvořit si skladovací systém skutečně na míru. A poptat lze i typy umožňující stohování do sloupce na sebe, díky čemuž si postavíte praktický flexibilní regál všude tam, kde to budete potřebovat

Aby se neztratil ani ten nejmenší díl

Ne vždy je však otevřenost přesně tím, co u přepravek chcete. Mnohdy stačí pouze fakt, že vám dovolí nahlédnout dovnitř skrze své průhledné stěny. Zjistěte, zda by i vám lépe nevyhovovaly transparentní přepravky opatřené víkem, madly a dalšími bezpečnostními prvky podle vašeho výběru. Nenechte se zaskočit ani tou největší skladovou záludností a vyberte si je přesně tak, jak potřebujete v e-shopu Storagecz.cz. A to spolu s bohatou paletou dalšího (nejenom) skladového příslušenství.

Zdroj obrázku: web inzerenta – storagecz.cz

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *