Nedovolili Vám v dětství žádné zvířátko? Teď jich můžete mít hned 5

Jako malí jste se chtěli starat o nějaké zvířátko? Jenže žádné zvířátko vám doma nedovolili? Kvůli alergiím? Z důvodu nepořádku? Kvůli nedostatku času? Dnes jich můžete mít až 5, aniž byste kýchali kvůli alergie, sklízeli nepořádek po domácích mazlíčcích a nenechávali je sami v bytě. Srna, zajíc, medvěd, vlk a liška jsou na péči naprosto nenároční a udělají vám maximální radost.

Žádná péče, jenom radost

Častým důvodem, proč nelze mít zvířátko v domě či bytě je nepořádek, který ztropí. A také nutnost nonstop péče o něj. Nechávat mazlíčka doma, zatímco vy musíte do práce se vám moc nechce? No tak ho doma zkrátka nenechávejte. Srnu, zajíce, medvěda, lišku či vlka si vezměte s sebou do kanceláře. Udivených, až šokovaných pohledů vašich kolegů si nevšímejte a užijte si společnost vašeho zvířecího mazlíčka.

Menší pelíšek, než jste předpokládali

Že budete muset pro tuto partu zvířat vymyslet velký pelíšek, případně boudu? Ne! Pro zvířata z Beskyd – srnu, vlka, medvěda, zajíce a lišku budete potřebovat menší pelíšek, než jste předpokládali. Zcela si vystačíte se šperkovnicí. V ní budete mít brože ze dřeva – Zvířata z Beskyd hezky uložené.

Našich 5 zvířátek si můžete vzít i tam, kde mají zvířata vstup zakázán

Zvířatům vstup zakázán – další důvod, proč si nepořizovat domácího mazlíčka. Všude s ním zkrátka nemůžete. A teď si představte, že nyní máte možnost, i přes cedulku zákaz vstupu, do podniku vstoupit i se srnou, vlkem, medvědem, zajícem a liškou. Samozřejmě, že srna na klopě vašeho saka, medvěd na šatech, liška na svetříku… nikomu vadit nebude.

Chcete nenáročné zvířátko? Pořiďte si zvíře z Beskyd. BeWooden brože ve tvaru zvířat můžete věnovat sobě i vašim nejbližším. Brože jsou vyrobené ze dřeva, jsou nadčasové a vyrobené s láskou k přírodě.

P.S. A i když budete srnu, medvěda, zajíce, lišku a vlka nosit blízko u sebe den co den, na rozdíl od opravdových zvířecích mazlíčků nebudete muset váš outfit zbavovat chlupů.

Tip: Obchod s drevenými motýľmi a brošňami novo aj na Slovensku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *