Průmyslové váhy zaručují spolehlivost

Průmyslové váhy zaručují spolehlivost

Některé obory musí pracovat s nejrůznějšími vážními systémy, kde si rozhodně nikdo nemůže dovolit udělat chybu. Opatřete si váhy, které vám zaručí získat údaje s maximální přesností a spolehlivostí.

Vysoká úroveň průmyslového vážení

Současné podnikání není nic jednoduchého, když musíte stále hlídat nové předpisy, normy a vše dodržovat. Pokud chcete vydělávat, nesmíte si dovolit chyby, proto na vážení používejte prověřené systémy s vysokou technickou úrovní a nejmodernějšími technologiemi. Ve firmě vám může sloužit nejen průmyslová váha na míru, ale rovněž ze sériové výroby. Vše se odvíjí podle vašich konkrétních požadavků. Dokonce nemusíte ihned myslet na koupi nové silniční váhy, stačí si starší nechat zrenovovat, což vede k finanční úspoře a lze normálně pracovat. Například dojde k náhradě mechanického vážení za elektronický systém.

Tenzometrické váhy se používají pro vážení vagónů na hydraulických zvedácích, generátoru, letadel, dávkovacího dopravníku atp. Tenzometrická váha se dá vyrobit na zakázku, kde především záleží na úzké spolupráci s provozovatelem váhy, ale také na konstruktérech s patřičnými zkušenostmi.

Posléze vzniknou zajímavé modely po konstrukční stránce, které umí pracovat přesně a spolehlivě.

Realizování silničních vah

Pokud se zaměříte na vážní procesy, i tady je možné výborné zdokonalování díky různým doplňkovým systémům. Silniční průmyslové váhy zvládají takto například automatické rozpoznávání SPZ, automatickou světelnou signalizaci, identifikaci čipovými kartami či PIN kódem na dotykové obrazovce, audio komunikační systémy a další. Ve variantách s kamerovým systémem zkontrolujete prostor, kde probíhá vážení a lze pořídit i fotky. Silniční váha či autováha se provozuje včetně návštěv jednou za dva roky, aby proběhla pravidelná údržba s povinným úředním ověřením stanoveného měřidla.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.