Revize kanalizace, zkouška těsnosti nebo jednoduše ucpaný odpad? Řešení hledejte u specialistů

IraEm / Pixabay

Nesprávně, případně nedostatečně udržovaná kanalizace a odpadní potrubí, dokáží v běžném životě zadělat na celou řadu problémů. Právě u nich více než kde jinde platí, že jeden revizní zásah vydá za deset akutních řešení.

Ale nespokojte se při údržbě vaší kanalizace či vodovodního řadu jen tak s něčím. Chtějte služby od skutečných specialistů, kteří si na pomoc neváhají vzít špičkové kamerové systémy a moderní techniku nabízející širokou paletu možných řešení.

Kvalitní a levné čištění kanalizace není protimluv

Přesně tak to říkají odborníci z HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s.r.o. A mají svá tvrzení skutečně dobře podložená. Více než 25 let zkušeností, 15 700 stálých zákazníků a každým rokem víc než 5 000 úspěšně vyřešených problémů s kanalizacemi jim dává do rukou skutečné trumfy.

Žádné čištění kanalizace v Praze pod jejich taktovkou není stejné, nepoužívají jednotný mustr – spíše se spoléhají na praktická individuální řešení přímo na místě. Je-li třeba, neváhají vzít k ruce kameru  a ponořit se do hlubin obtíží, a to doslova. Žádná nepředvídaná katastrofa je tak nepřekvapí.

Při čištění odpadů v Praze se pak nespoléhají pouze na oblíbenou tlakovou vodu, ale k ruce si přibírají i účinné rotační trysky (ideální pro inkrustovaná potrubí nebo ta zanesená tuky) a motorová pera pro ty nejužší profily trubek.

Kouzlo levné ceny pak tkví právě v moderní technologii. Ta zkracuje čas, strávený na místě, a použitou vodu využívá opakovaně v rámci recyklace a nespoléhá se jen na jedno univerzální řešení.

Všechny služby na jednom místě

Nezáleží na tom, zda potřebujete vyřešit „pouze“ ucpaný odpad, vyvézt jímku či lapol, nebo zda se rozhodnete prověřit stav a těsnění kanalizace jako takové. HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s.r.o. si se vším poradí na jedničku, a to třeba i o víkendu a svátcích. Individuální přístup k zákazníkům je jejich hlavním poznávacím znamením – vyzkoušejte ho i vy!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *