Rodina v pohodě s. r. o. vám pomůže obstarat vaši domácnost

Hlídání dětí

Pracujete od rána do noci? Nemáte čas na úklid či žehlení hory vypraného prádla? Odcházíte do práce dříve, než vašim dětem začíná ranní družina či školka? Nevíte si rady a netušíte kde hledat pomoc? Obraťte se na profesionály v oboru a využijte služeb společnosti Rodina v pohodě s. r. o.

Rodina v pohodě s. r. o. je společností obstarávající a zajišťující vše kolem domácnosti počínaje hlídáním dětí a konče péčí o seniory. Společnost si dává za úkol pomoci všem rodinám, které nemají čas na domácí práce nebo kvůli práci nestíhají odvádět děti do školy či vyzvedávat je z odpoledních kroužků.

S čím vším vám může Rodina v pohodě s. r. o. pomoci?

Na společnost Rodina v pohodě s. r. o. se mohou obrátit jak fyzické osoby, tak právnické osoby představované řediteli či jednateli společností. Fyzické osoby mohou využít služeb točících se kolem obstarávání domácnosti a domácích prací, jako je úklid, praní, žehlení, hlídání dětí, doučování, péče o seniory i o domácí zvířátka. Firmám pak poslouží denní či noční úklid kanceláří a podnikatelských prostor a také mnoho individuálních služeb, jako je školení či organizování společenských akcí.

Hlídání dětí, problém velkoměsta

Současný problém, a to hlavně ve velkoměstech, představuje hlídání dětí. Většině rodičů nemá kdo pohlídat jejich ratolesti a rodiče se tak musejí vzdát volných večerů, času sami pro sebe či vytoužených dovolených. Problémem však bývá hlavně kolize školního rozvrhu dětí a pracovního rozvrhu rodičů. Mnozí rodiče totiž odcházejí do práce dříve než jejich děti do školek či škol a nezvládají tak své ratolesti do školy odvést. Takový problém však může vyřešit profesionální dobrá chůva. V Praze a jiných velkých městech se s tímto režimem setkáte často, a tak si nemusíte připadat nijak nepatřičně. Hlavní je, že vaše děti nejsou sami a že je nehlídá někdo nekompetentní.

Chůvy od společnosti Rodina v pohodě s. r. o. jsou totiž důkladně proškoleny, tak aby vyhovovaly všem vašim požadavkům. A navíc mohou s vašimi dětmi mluvit česky i anglicky, francouzsky, německy či rusky.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *