Vyrobte si fotoknihu z dovolené už na zpáteční cestě v letadle! Stačí použít aplikaci HappyFoto-MOBILE!

Fotíte mobilem a stáhli jste si aplikaci HappyFoto-MOBILE? Fotky z chytrého telefonu či iPhonu si můžete nechat vyvolat nebo si z nich vyrobit fotodárek či fotoknihu rovnou v mobilu. Třeba ještě na dovolené, nebo v letadle, v režimu offline. Aspoň se na zpáteční cestě z dovolené nebudete nudit!

Fotoknihu budete mít hotovou za chvilku

Nejoblíbenější funkcí aplikace je fotokniha. Nejspíš to bude i díky rychlosti a jednoduchosti, s jakou se dá vytvořit. A to nejen z fotografií v mobilu, ale i z fotografií, které máte uložené na facebookovém profilu nebo na Dropboxu. Jakmile fotky vyberete, pošle vám aplikace hotový náhled do několika vteřin (záleží na rychlosti vašeho přístroje). Pokud budete s náhledem spokojeni, máte hotovo! Kdo se chce kreativně vyřádit, má samozřejmě také možnost, a sice za pomoci uživatelsky přívětivých nástrojů, které aplikace nabízí. Lze vybírat z formátů od zápisníkového až do A4. Jednotlivé fotografie můžete jednoduše přesouvat prstem, což usnadňuje jejich rozmístění na jednotlivých stránkách.

Tip pro čtenáře: Poradíme vám, jak vybrat ERP systém.

Když budete chtít nějakou fotografii vylepšit (ať už ořezem, úpravou expozice či přidáním barevného filtru), provedete to přímo v aplikaci. Velmi praktické je také to, že obrázky, které z původního výběru odstraníte, se automaticky uloží do zvláštního souboru, takže je můžete kdykoli znovu vylovit. Všechny funkce navíc běží i v režimu offline. Tvorbě oblíbeného dárku pro všechny příležitosti se tedy můžete věnovat v letadle cestou z dovolené. Fotografie se dají doprovodit krátkým textem – buď tradičně, vepsáním textu, nebo je stačí prostě nadiktovat, třeba pomocí Siri.

Hotovo? Stačí jen odeslat!

Pak už zbývá jen uzavřít objednávku. Zaplatit se dá rovnou z mobilu platebním příkazem či kreditní kartou.

V posledním kroku se hotová fotokniha odešle do fotolaboratoře HappyFoto. To může trvat několik minut, podle velikosti fotoknihy a rychlosti připojení. I tady se ale aplikace chová velmi inteligentně, takže vícekrát se vyskytující stejné fotografie posílá pouze jednou a na přerušené stahování prostě plynule naváže tam, kde předtím skončila.

Tak. A teď vyhlížejte pošťáka s vytištěnou fotoknihou! Bude u vás do několika dní!

Více informací a aktuální ceny najdete na stránkách www.happyfoto.cz

Nevíte-li, jak stáhnout aplikace HappyFoto-MOBILE, mrkněte na stránky www.happyfotomobile.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *