Trička s vaším logem? Je to snadné

Přemýšleli jste někdy nad vytvořením textilu s vlastním logem a potiskem? Mezi firmami jde dnes o běžnou záležitost, pro své zaměstnance a zákazníky nechávají vytvořit oblečení na míru.

Pod pojmem reklamní textil si většina z nás představí klasická reklamní trička. S tímto názvem je spojeno ale mnohem více, od již zmiňovaných triček přes svetry, polokošile a košile, bundy, sportovní oblečení, čepice, až po bižuterii či deky.

Je to právě textil, který představuje široké množství možností pro potisk či našívání. Zaměstnanci pracující pro různé firmy musí operovat v rozličných podmínkách a je nutno dbát na jejich specifické potřeby při výkonu práce. To však neznamená, že by museli nosit neforemné oblečení, naopak. I specifické či ochranné oděvy mohou být komfortní a obsahovat logo společnosti.

Reklamní textil vás také příjemně zahřeje.

Reklamní textil vás také příjemně zahřeje.

Trička pro vaše zaměstnance si vytvoříte dle libosti

Nejběžnějším reklamním textilem, se kterým máme možnost se setkat, jsou reklamní trička. Nabízejí značnou plochu pro potisk a téměř neomezené možnosti provedení. V nabídce jsou zařazeny dámské i pánské střihy, široká paleta barev a modelů.  Triko si následně upravíte podle potřeb, obohatíte o své logo, slogan, obrázek či jiný obsah.

Reklamní textil vás také příjemně zahřeje

V zimních měsících, při nepřízni počastí nebo do chladných hal je ideální volbou teplejší oblečení. Variantou může být vesta, mikina či přímo bunda. Zde se opět nabízí možnost vytvoření si ideálního reklamního textilu podle vašich přání s volbou barvy a následním doladěním detailů.

Kromě již zmiňovaných typů reklamního textilu lze vybírat z mnoha dalších možností. Máte-li zájem o prohlédnutí kompletní nabídky, neváhejte se obrátit na reklamní agenturu Propaq, která se specializuje na vytváření reklamních předmětů na míru a ráda vám představí veškeré možnosti.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *