Vybíráte garážová vrata? Známe výhody jednotlivých typů!

Pexels / Pixabay

Jde o vysoce praktický i funkční doplněk každého moderního bydlení. Při výběru bychom však neměli hledět pouze na design, důležité je také jednoduché ovládání a správné využití nabízeného prostoru. A jaké možnosti se na našem trhu nabízí?

Dvoukřídlá garážová vrata vám prostor garáže nezmenší

Jde o stálici mezi výplněmi stavebních otvorů v garáži. Dvoukřídlá garážová vrata se uplatní v jakémkoli prostoru, aniž by ho zmenšily nebo si vynutily velké stavební úpravy. Moderní typy s přerušeným tepelným mostem mohou nabídnout skvělé izolační vlastnosti a navíc i široký výběr povrchového provedení. Počítat je však třeba s trochu vyšší pořizovací cenou.

Rolovací garážová vrata se uplatní tam, kde není místa nazbyt

Tento typ se skládá z jednotlivých lamel uložených ve schránce, která nezabírá žádné místo pod stropem. Lze ho použít i ve velmi malých garážích. Ocení je rodinné rozpočty, kde příliš financí navíc nezbývá. Dají se umístit i zvenčí a skutečně kvalitní typy nabízejí i bezpečnou pojistku proti nadzvednutí. Smířit se však musíte s jejich horšími izolačními vlastnostmi.

Náš tip: Svá nová rolovací garážová vrata Opava pořídíte na Bubik-vrata.cz!

Sekční garážová vrata jako moderní a odolné řešení

Moderní sekční garážová vrata si s izolací poradí o mnoho lépe. Otevírají se svisle a jednoduše vyjíždějí zpod stropu garáže. Oblíbené jsou však především kvůli široké nabídce doplňků. Lze je vybavit například integrovanými sekčními dveřmi (není nutné pro vstup otevírat celá vrata), elektronickým jištěním proti pohybu vrat  (v případě, že jsou dveře otevřené), panikovým kováním a mnoha dalšími vychytávkami.

Specialitou v tomto oboru jsou sekční garážová vrata Kružík, která vám dopřejí například výběr ze 3 000 barev, 35 imitací dřeva a 25 imitací vzhledu ušlechtilých kovů. Svá garážová vrata tak můžete bez potíží sladit s jakoukoli fasádou nebo zařízením dvora. Objevte svoje nová sekční garážová vrata Frýdek-Místek na stránkách Bubik-vrata.cz! Zadejte si nezávaznou poptávku a zjistěte, jaké možnosti můžete využít právě ve vaší garáži!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *