Zvyšte své šance na prodej nemovitosti díky homestagingu

House Real Estate Hands Insurance  - Tumisu / Pixabay
Tumisu / Pixabay

V dnešní době se většina dostupných aktivit přesouvá on-line a ani prodej pozemků, domů a bytů není výjimkou. Přesto však i takto můžete potenciální zájemce o svou nemovitost zaujmout, a to ještě dříve, než přijdou na osobní návštěvu.

Hledáte-li v současné domě domy na prodej a snažíte se inspirovat nabídkami jiných lidí, pak jste se určitě už s homestagingem setkali – takové inzeráty totiž na první pohled vybočují z řady.

Když prodávají obyčejné květiny

Šikovný a efektivní prodej domu on-line není tak složitý, jak by se mohlo zdát. Jde jen o to ukázat ho v tom nejlepším světle. A začít můžete od jednotlivých místností. Především byste v nich měli maximálně uklidit. Vše, co nepotřebujete kvůli fotografování, vynoste pryč. Nestačí jen staré časopisy úhledně srovnat do komínků, i tak vás dokáží nepříjemně esteticky překvapit. A co tedy s tím?

Soustřeďte se na detaily a snažte se, aby celý prostor působil maximálně vzdušně. A také přívětivě. Není náhodou, že se na stolcích, naaranžovaných profesionály, často objevují zejména květiny. Dokáží nás totiž podvědomě naladit na pozitivní vlnu. A to se rozhodně počítá. Správně naladěný zájemce totiž leckdy přistoupí na vyšší cenu apod.

Zatímco dříve se při prodeji domů pekly v kuchyni koláče a nabízely se hostům (opět ve snaze vyvolat v nich pozitivní pocity), dnes zvládnou totéž dobře vyvedené fotografie.

Když chcete prodat pozemky

A totéž by měly mít i dobře připravené pozemky na prodej. Nefotografujte jen obyčejný kus pole nebo louky, ale nějak ho ozvláštněte. Stačí i obyčejná pikniková deka s lákavým bufetem, několik detailů v podobě dětských hraček apod. Jinak se samozřejmě prodává pozemek zemědělský a jinak ten, určený ke stavbě.

A především se postarejte  o to, aby váš inzerát vidělo maximum lidí. Ať už se zajímáte o prodej pozemku, domu nebo bytu, na stránkách Realitymat.cz můžete využít toho, že zde inzerují realitní kanceláře z celé ČR, s čímž souvisí i vysoký počet potenciálních zájemců, kteří je navštěvují. Tady o sobě rozhodně dáte vědět.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *