5 tipů na dárky, se kterými své blízké zaručeně překvapíte

Výběr dárků pro některé představuje noční můru, které se snaží ve většinou vyhnout. Často takový postup není možný, a to zejména v případech, kdy někdo z vašich blízkých slaví narozeniny či důležité výročí. Právě proto jsme pro vás vybrali hned 5 tipů na dárky, se kterými zaručeně překvapíte každého oslavence.

Homeguard pro milovníky praktických dárků

Skvělým a zároveň praktickým dárkem je chytrá IP kamera Homeguard, která dokáže monitorovat dění kolem domu kdykoliv v průběhu dne. Přenos v reálném čase je navíc možné sledovat prostřednictvím mobilního telefonu či tabletu – spolehnout se můžete i na kvalitní aplikaci, která vám bude posílat upozornění na jakýkoliv pohyb.

Netradiční doplňky do bytu

S postupem technologií můžete svým blízkým darovat i opravdu netradiční doplňky do bytu, se kterými mohou zcela změnit design svého interiéru. Velmi oblíbený je například led pás, který se používá k osvícení celých místností, nebo jen jejich částí – pomocí aplikace navíc můžete měnit i barvu osvětlení.

Bezdrátová sluchátka pro každou příležitost

Opravdu vděčným dárkem jsou především bezdrátová sluchátka, která lze využít jak ve volném čase, práci či při sportu. Vybírat přitom můžete z různých modelů, které se od sebe liší svojí velikostí, délkou výdrže i dosahem signálu.

Multifunkční android box TV

S rozvojem streamovacích služeb rostou i nároky na televize, kdy ani novější modely nedokážou nabídnout takové zázemí, jaké uživatelé očekávají. Právě proto je nutné si ve většině případů pořídit externí zařízení v podobě android box TV, skrze kterou je možné sledovat většinu streamovacích platforem.

Přesná bluetooth váha s měřením BMI

Pro milovníky zdravotního životního stylu je perfektním dárkem bluetooth váha, se kterou lze sledovat hned několik parametrů včetně srdečního tepu a BMI. Uživatel tak může mít pod kontrolou nejen svoji váhu, ale i celkový zdravotní stav.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *