Brilantní úniková hra v Praze, která vám nedá spát!

Activedia / Pixabay

O únikových hrách jste již pravděpodobně něco zaslechli. Utvoříte tým a dobrovolně se necháte zavřít do objektu, z něhož vás může vysvobodit pouze vzájemná kooperace, trocha toho důvtipu a umění poradit si i se sebezapeklitějšími úkoly a záhadami. Únikové hry jsou povětšinou situovány do nějakého notoricky známého období nebo jsou provázány zajímavým a neméně známým příběhem. Jedna takový úniková hra v Praze nese název Door Z a nabízí hned několik scénářů, které stmelí rodinu, ale i pracovní kolektiv!

Door Z ve stylu hanebných panchartů

Door Z nabízí hned několik druhů únikových her. Aktuálně si můžete vyzkoušet, tematickou hru ve stylu hanebných panchartů, kdy budete společně s partičkou partyzánů zajati jednotkami SS, které vás uvěznily v podivné stodole, kde čekáte na popravu. Jak se ze stodoly dostanete? Zvládnete proniknout na velitelství a zahladit po svých činech stopy? Vyzkoušejte si skvělou hru pro 2 až 5 hráčů, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Troufnete si lup v Monaku?

Další hra, kterou pro vás v Door Z během jarní sezóny připravili, dějovou linkou připomíná známý film Dannyho Parťáci. Poslední peníze prohrajete v ruletě, a aby toho nebylo málo, oloupíte vlivného monackého miliardáře. Ale s tím se nespokojíte. O miliardáři se totiž proslýchá, že ve svém bytě ukrývá unikátní sbírku šperků. Troufnete si na lup nebo odejdete s pocitem, že se ve vaší kapse nelesknou drahé diamanty?

60 minut a spousta zábavy

Ačkoli máte na vyřešení hádanky a příběhu pouhých 60 minut, slibujeme, že si užijete spoustu zábavy, která vás nejen stmelí, ale také utuží vzájemné vztahy v kolektivu. Ať už hledáte zábavnou aktivitu při příležitosti pracovního teambuildingu nebo potřebujete zabavit partu spolužáků, víte, kam v Praze zamířit! Door Z je otevřena hanebným panchartům i Dannyho parťákům!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..