Vyberte si mezi nejlepšími kulečníkovými stoly

Kulečníkové stoly nejsou dávno výsadou jenom společenských klubů a bohatých jedinců. Tuto zábavu si můžete dopřát i u vás doma. Hra se hodí k dokonalé relaxaci s přáteli. I vy sami se můžete oddávat kulečníkovým hrám kdykoliv se vám zachce.

Hrajte doma jako profíci

Během hraní kulečníků můžete bez potíží diskutovat s přáteli, bavit se a hrát až do omrzení. Výběr vlastního kulečníku závisí hlavně na místnosti, kam ho chcete dát. Záleží také na kvalitě, protože plastový druh by se vám mohl rychle prolomit. Kulečníkový stůl si můžete pořídit o různém vzhledu, velikosti a v barevném provedení. Obecně platí, že čím větší stůl na kulečník si pořídíte, tím více bude stát peněz. Dále se soustřeďte na fakt, jaké typy lidí budou na kulečníku hrát nejčastěji a jak často se bude na něm hrát.

Výběr kulečníku nejen pro domácí prostředí

Kulečník se jako hra praktikuje už hodně dlouhou dobu. V současnosti si můžete vybírat kvalitní stoly pro domácí využití. Prodejci uvádí přesné rozměry kulečníkových stolů. Myslete i na pohyb hráčů kolem. Musí zde být dostatečně volno, aby se mohlo bez problémů manipulovat s tágem. V ideálním případě se doporučují dva až tři metry okolo. Rozměr běžného tága je asi 146 cm. Pro zkušené hráče se vyplatí koupě největšího rozměru – osmistopového kulečníku. Tímto se dá maximálně využívat potenciál hry.

Mezi nejoblíbenější patří pool druhy s vybavením

8 FT kulečníkové stoly pro profesionály vypadají luxusně a oceníte jejich velice pečlivé zpracování. Nejlepší stoly na kulečník dnes lze pořídit v nejrůznějších barvách a dodání je hodně rychlé. Jsou vyrobené například z tvrzené dřevotřískové desky, PVC a nechybí jim chromové rohy. K vyvážení stolu se využívají nivelační patky. Ve vybavení nechybí tága, křídy, kartáč, sady kulečníkových koulí a trojúhelník.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..