Chcete svým dětem dopřát radost z jejich oblíbeného oblečení? Vsaďte na šikovnou opravdu děr

Malé ratolesti bývá obvykle jednodušší živit než šatit, protože jejich neposedným hrám a divokým bojůvkám často padne za oběť nejedno tričko nebo kalhoty. Proč ovšem vyhazovat stále ještě plně funkční oblečení, které má pouze několik estetických vad?

Nechceme vám samozřejmě vkládat do rukou jehlu a nit. Taková vysprávka většinou nemá dlouhé trvání (látka je neúměrně stažena k sobě a následné namáhání ji opět snadno poškodí). Mnohem lepší bude sázka na šikovné nažehlovací záplaty.

Nažehlovačky nemusí sloužit jen jako opravný prvek

Nejmenší děti obvykle tuto vychytávku ocení. Nejenom, že nepřijdou o své oblíbené kalhoty nebo mikinu, ale zároveň si mohou vybrat nažehlovačky se svým oblíbeným motivem, které udělají z obyčejného kousku něco, co budou skutečně rády nosit.

A tyto šikovné pomocníky samozřejmě není nutné používat jen ke spravování děr. Naopak. Jakékoliv obyčejné oblečení s nimi jednoduše rozzáříte a zvýrazníte. A přitom k tomu nepotřebujete nic víc, než žehličku a několik minut volného času.

Vyberou si malí i velcí parádníci

Ale vůbec se nemusí jednat jen o nažehlovací obrázky, vhodné jen pro nejmenší děti. Možná paleta variant je velmi široká. Potřebujete spravit džíny, bavlněné tričko nebo třeba maskáčové kalhoty? Na všechny typy běžných textilií je možné najít takovou nažehlovačku, jež dokonale splyne s podkladem a jejíž přítomnost nebude na první pohled patrná.

Zvláště teenageři toto řešení ocení – nikomu totiž nebudou muset vysvětlovat, proč chodí v opravovaných věcech. A kde si zvolit z širokého sortimentu možností? Vsaďte na českého prodejce Altima.cz, kde navíc najdete i vše potřebné pro bezpečnost vašich dětí (a samozřejmě i pro tu svou) v silničním provozu. K mání je celá řada reflexních prvků, takže si vždy vyberete ty, které nejlépe využijete – od obyčejných svinovacích pásků až po odrazivé vesty.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *