Classé je výrobce prémiových audio systémů

Dj Teacher S Desk Mixer Disco  - Original_Frank / Pixabay
Original_Frank / Pixabay

Classé je kanadská značka specializující se na výrobu výkonných hudebních a divadelních systémů, přičemž zakoupit můžete vskutku kvalitní zesilovače i předzesilovače. Classé je společnost, která na světovém trhu působí od roku 1980, představila v témže roce první zesilovač DR-2.

Classé má ve svém produktovém portfoliu zařízení, která se používají v domácnostech i profesionálních nahrávacích studiích. Classé audio systémy jsou odvážné a splňují vysoké nároky.

Classé Delta Pre

Pokud byste hledali předzesilovač, Classé Delta Pre je ideální volbou. Vybaven je mnoha funkcemi, například umožňuje streamování AirPlay. Přístroj má k dispozici několik digitálních vstupů, jako jsou USB-B, AES/EBU, USB-A, koaxiální i optický vstup. Samozřejmě nechybí ani vestavba HDMI.

Předzesilovač umožňuje regulaci hlasu jediným krokem a zařízení má na zakázku vyrobené antivibrační nožičky.

Classé Delta Mono

Další možností je jednokanálový výkonový zesilovač Classé Delta Mono s 300 W. Výstupní část a obvody jsou plně symetrické. Další zajímavostí je, že deska plošných spojů má šest vrstev, čímž jsou zajištěny krátké signálové cesty. Stejně jako předzesilovač, tak i tento zesilovač má antivibrační nožičky.

Classé Delta Stereo

Jestliže hledáte špičkový zesilovač, sáhněte po dvoukanálovém Classé Delta Stereo. Čeká na vás nekompromisní výkon, o který se stará i masivní napájecí zdroj. Chlazení zajišťuje ICTunnel, díky němuž zesilovač dosahuje přesných pracovních teplot. Přístroj má podsvícený ručičkový ukazatel výkonu.

Pokud hledáte internetový obchod, odkud si objednat luxusní elektroniku, zavítejte do pražského studia AVcenter.cz, kde se prodávají high-endové značky. Zakoupíte zde audio systémy Chord Electronics, Accuphase a McIntosh. Při řešení požadavků odborníci z AVCenter.cz využívají špičkovou techniku od renomovaných značek.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *