Omrzel vás váš starý lustr? Vsaďte na nevšední styl a ozvláštněte jím svůj byt

Chandelier Light Shadows  - Batelsk / Pixabay
Batelsk / Pixabay

Lustr rozhoduje o tom, jaká bude v dané místnosti atmosféra a zda se v ní budeme cítit dobře. I přesto jen malé procento lidí přemýšlí nad tím, že by si na jeho výběru měli dát záležet. Pokud vás ale již váš starý lustr omrzel a hledáte nový, máme pro vás skvělý tip, jak ozvláštnit váš byt.

Není lustr jako lustr

Lustr je již delší dobu považován za něco, co do bytu nepochybně patří, ale nezaslouží si větší pozornost. To je však velký omyl. Pomocí lustru totiž dotváříte tvář svého bytu, který tak může dostat úplně jiný nádech. Výroba lustrů se během let sice posunula, ale jen v málo případech nám dokážou výrobci nabídnout produkty, které by do našeho bytu dokázaly přinést něco nového. Je totiž velký rozdíl mezi tím, zda si pořídíte tuctový lustr někde z hobby marketu, nebo jestli raději vsadíte na designový kousek.

Hledáte originalitu? Nechte si navrhnout vlastní lustr

Pokud se nebojíte experimentovat a zároveň jste fanouškem originality, máme pro vás skvělý tip. Tím je možnost navrhnout si svůj vlastní luster, který budete mít doma pouze vy. Tuto službu nabízí česká společnost Bohemia-Design.com, která se specializuje na výrobu designových svítidel všeho druhu.

Vybírat u ní můžete z různých stylů osvětlení, které potěší nejen milovníky vintage, ale i obdivovatele moderní doby. Kromě toho se firma již dlouhou dobu zabývá repasováním a redesignem starých předmětů, kterým se snaží v dechnout život.

Nový kabát si zaslouží i ostatní svítidla

Lustr není jediným zdrojem světla, na který byste se měli zaměřit. Každý z nás má doma určitě alespoň jednu lampu či jiné svítidlo. I ty si ale zaslouží výměnu, nebo alespoň nový kabát. S tím vám opět může pomoci již zmíněná firma, která má ve své nabídce širokou škálu produktů od lamp až po nástěnná svítidla.

Nechte se inspirovat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *