Dřevěné hodinky – zkuste ty pro páry

Dřevo milujeme v interiéru i v exteriéru. Ještě před pár lety by málokoho napadlo, že se stane i materiálem pro módní doplňky – a dokonce pro hodinky.

Zamilujte si dřevo s ciferníkem

Jednou z nejzajímavějších značek, která se vrhla na „dřevěné měření času” je Bobo BirdDřevěné hodinky této značky se honosí velkou designovou variabilitou. Nezůstává dokonce pouze u dřeva. Jednotlivé modely se rádi pouštějí do partnerství s kůží na řemínku, s textilním vzhledem ciferníku či s korkem. Ten je vlastně dřevem a jsou modely hodinek, kde je právě korek zcela dominantním materiálem. A hodinkám to s ním sluší.

V době, kdy mobilní telefony klasické náramkové hodinky téměř vytlačily ze scény, jsou design a filosofie hodinek tou nejdůležitější motivací, abychom si je na ruku opět navlékli. Ale hodinky Bobo Bird vás přesvědčí velice rychle a snadno.

Dřevěné hodinky jako láska pro dva

Značka Bobo Bird přišla i s unikátním nápadem, nevyrábět pouze hodinky pro muže, nebo pro ženy, popřípadě unisex, ale dělat hodinky v setech pro páry. Dokážou být symbolem partnerství, jsou skvělým dárkem pro páry třeba jako svatební dar, ale i k řadě jiných příležitostí. Hodinky pro páry obsahují v setu menší dámský a větší pánský model dřevěných hodinek. Díky přizpůsobené velikosti perfektně sednou na subtilnější dámskou i na mužnější pánskou ruku.

Vše pro dokonalé dřevěné dárky

E-shop DreveneHodinky.eu nabízí Bobo Bird hodinky ve velice povedeném designu. Dřevěné hodinky jsou velice lehké, váží pouhých několik desítek gramů. Standardně se dodávají v pěkné papírové krabičce. Pokud se ale dřevěné hodinky chystáte věnovat, punc luxusu jim přidáte hezkou dřevěnou krabičkou. Koupíte ji rovněž v e-shopu. Kolekce hodinek hýří různými nápady a všechny modely hodinek jsou kvalitně zpracovány. Přírodní charakter dřeva však z každých hodinek dělá unikát s vlastními „otisky prstů“. A právě tato žádaná nedokonalost je mění v naprosto jedinečné.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *