Hledáte levný notebook či mobilní telefon? Pořiďte si nové repasované zařízení za zlomek ceny

Keyboard Laptop Computer Pc  - Joa70 / Pixabay
Joa70 / Pixabay

V posledních deseti letech se čím dál tím více hovoří o noteboocích či mobilních telefonech v souvislosti s repasováním. Proč? Jedná se totiž o skvělý způsob, jak prodat nepoužitá zařízení zákazníkům, kteří je využijí. Jednoduše si tak můžete pořídit zachovalý a zároveň výkonný notebook za pár tisíc korun.

Nový notebook za poloviční cenu

V první řadě se podíváme na to, co se vůbec skrývá za slovem repasovaný. Ve zkratce se jedná o proces, kdy je notebook vykoupen společností, která ho následně prohlédne, opraví a opět předá do prodeje. Tímto způsobem se daří vypustit do oběhu zařízení, která by jinak byla poslána do šrotu. Ve většině případů se jedná o zařízení, která byla buď používána krátkou dobu, nebo byla využívána pouze k propagaci.

Samozřejmě nemůžete očekávat, že zde naleznete nejnovější Macbook, ale naopak můžete pořídit výkonné starší notebooky z vyšších modelových tříd. Jen za pár tisíc korun tak můžete mít doma kvalitní zařízení, které vám dobře poslouží i několik dalších let. O tom, jak vypadají repasované notebooky či počítače se můžete dozvědět více zde:  https://www.malicomputer.cz/repasovane-pocitace/.

I na repasované zboží se vztahuje záruka

Velká část lidí se bojí investovat do repasovaných zařízení kvůli absenci záruky, kterou by v případě rozbití notebooku či jiného zařízení mohli využít. I na to však většina e-shopů a obchodů začíná myslet a nabízí minimálně jednoroční záruku či doplňkové služby.

Záruku v rozmezí jednoho roku nabízí i český e-shop Malicomputer, který spolupracuje pouze s ověřenými dodavateli repasovaných zařízení. Díky tomu se mu podaří v některých případech zařadit do své nabídky i úplné rarity na českém trhu. V jeho nabídce naleznete kromě notebooků i počítače, tablety, mobilní telefony či příslušenství.

You may also like...

1 Response

  1. Leslie West napsal:

    Nejlepší portál pro přehledné informace o hraní online her, kde je najít a jak se registrovat. Nevěděla jsem jak na a chtěla jsem to hrozně zkusit, takže díky moc za tenhle https://nejlepsiceskacasina.com/ obsah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *