Látkové pergoly: Jaké jsou jejích výhody a proč byste měli určitě zvážit její koupi?

Awning Pergola Roof Material Strip  - fotosforyou_rk / Pixabay
fotosforyou_rk / Pixabay

Jestli rádi trávíte čas venku, určitě oceníte místo, kde si budete moci užívat ničím nerušený klid. Ten vám dokáže nabídnout pergola, kterou můžete využívat jak ke svému vlastnímu odpočinku, tak i jako prostor, kde se budete pravidelně setkávat se svojí rodinou a přáteli. Pořídit však můžete i takzvanou látkovou pergolu, která vás ochrání nejen před sluncem, ale i deštěm.

Pergola je neodmyslitelnou součástí každé zahrady

Přestože v dřívějších dobách se velké oblibě těšily zejména plastové altány, postupem času je vystřídal nový hit, a to pergoly. S těmi se v současnosti počítá již při navrhování zahrad i domů a většina lidí si život bez nich nedokáže představit.

Klasické pergoly jsou běžně stavěny ze dřeva, ale najdou se na trhu i mnohem modernější a odolnější konstrukce. Velkou popularitu si v poslední době získaly i látkové pergoly, které vás při posezení ochrání před sluncem i deštěm. O vše se konkrétně postará posuvná střecha z nehořlavé PVC tkaniny, která je poháněna motorem – kdykoliv ji tak můžete vysunout nebo naopak zasunout.

Před sluncem se můžete chránit i zvenčí

Spolu s pergolami se stále u většího počtu domů objevují venkovní rolety, které byly ještě donedávna pro většinu z nás velkou neznámou. Venkovní roleta do okna však disponuje mnohem lepšími vlastnostmi než ta běžná. Jejich hlavní předností je zejména automatické ovládání či perfektní hluková a tepelná izolace.

Instalaci či stavbu pergol a venkovních rolet nabízí i česká firma Sundex, která má několikaleté zkušenosti v oblasti stínící techniky. Při využití jejích služeb se můžete spolehnout zejména na profesionální přístup, kdy k vám dorazí technik vše přeměří a následně s vámi zkonzultuje výslednou cenu. Pokud vám bude vše vyhovovat, firma zajistí celkovou montáž a také konečný úklid.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *