Hledáte originální dárek pro své blízké? Darujte jim kryt na mobil s vlastním potiskem

Hledáte originální dárek pro své blízké? Pokud ano, tak pro vás máme skvělý tip, a to kryt na mobil s vlastním potiskem. Vlastní kryt na mobil s fotkou je nejen praktickým doplňkem, ale také skvělým způsobem, jak dát vašim nejbližším najevo, že vám na nich záleží. Jak výroba takového krytu probíhá a jaké další výhody nabízí?

Široká nabídka krytů s vlastním potiskem

Najít ideální dárek pro vaše blízké může být někdy pořádně složité. Pokud vlastní mobilní telefon, bude pro vás volba snadná – koupit jim můžete vlastní kryt na mobil s fotkou. Vybírat přitom můžete ze široké nabídky krytů, které vyhoví i těm nejnáročnějším. Zvolit si tak můžete klasické pevné kryty z různých materiálů, ale i luxusní obaly. Velmi oblíbenou variantou jsou však i knížková pouzdra, jež jsou mnohem reprezentativnější a praktičtější než běžné kryty.

Ve všech případech můžete kryt i pouzdra opatřit originálním potiskem. Vybrat k tomu můžete doslova jakoukoliv fotografii či motiv. Pokud chcete své blízké opravdu překvapit, bude skvělou volbou reálná fotografie z rodinného alba či fotografie milovaného domácího mazlíčka. Kryt s vlastní fotkou je možné doplnit také o text či jméno obdarované osoby.

Eco-Friendly varianty krytů

Pokud preferujete ekologická řešení, určitě vás překvapí možnost koupě Eco-Friendly variant mobilních krytů. Ty jsou na rozdíl od těch klasických potištěny ekologickými barvami, které nejsou toxické. Při používání mobilního telefonu navíc nedochází k přenosu žádných škodlivých částeček.

Eco-friendly vlastní kryt na mobil můžete zakoupit i na e-shopu Vlastnikryt.cz. Ten jako jeden z mála využívá k potisku netoxické barvy, jež se navíc vyznačují vysokou odolností a životností. Samotný proces objednávky potisku je velmi jednoduchý, díky čemuž jej zvládne opravdu každý.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *