Hledáte vše pro svou domácnost a zahradu? Poradíme, zda se vám vyplatí nakoupit v e-shopu 4Home.cz

Bedroom Interior Design House Room  - StuBaileyPhoto / Pixabay
StuBaileyPhoto / Pixabay

Potřebujete přes internet pořídit domácí potřeby a rádi byste dali přednost „tuzemské“ produkci? Obě podmínky splňuje e-shop 4Home.cz. Nefunguje ovšem jen u nás, přístup do něj mají i zákazníci z několika dalších zemí, takže může nabídnout bohaté know-how i přívětivý prozákaznický přístup a především pestrou paletu výrobků.

Nejde však jen o ničím nepodložená lákadla na důvěřivce? A co zkušenosti zákazníků? Vyplatí se jim věnovat pozornost? Na tyto otázky vám dnes odpovíme. A jedním dechem také ukážeme, jaký sortiment tento obchod nabízí  a jak při nákupu značně ušetřit.

Do testovacího nákupu „za tisícovku“ se vejde překvapivě hodně

Jestliže nějaký e-shop testujeme, pak jen zřídkakdy volíme množství drahých položek. Naopak – většinou vybereme několik „nezbytností“ a uvidíme, jak se internetoví prodejci „pochlapí.“ A přesně takhle to udělal i Radek ze stránek Ecoblog , který se rozhodl vám e-shop 4Home.cz pořádně představit.  A jaká byla jeho želízka v ohni?

Ecoblog se zaměřuje zejména na témata související s ekologií a filosofií zero-waste. Nepřekvapí tedy, že se nákup z 4Home.cz nesl v obdobném duchu. Radek si tak pořídil:

  • mop, který bude fungovat i s jeho ekologickými čističi,
  • domácí váhu do kuchyně, aby na ní mohl přesně zvážit suroviny z eko obchodů
  • a také nové povlečení na své oblíbené antialergické protiroztočové lůžkoviny od nanoSPACE.

A jak pochodil?

Proč právě 4Home.cz

Velmi pestrá a  komplexní paleta produktů nejenom pro domácnost, ale také na zahradu či pro cestování – to je hlavní lákadlo e-shopu 4Home.cz. Těšit se můžete i na více než 10 000 druhů zboží a rychlé doručení, zajišťované širokými vlastními sklady.

A jak nakonec recenze 4Home dopadla? Byl Radek s výrobky spokojený? A jak se mu povedlo snížit si finální cenu výrobků? A podělí se o svůj trik? To zjistíte na blogu Ecoblog.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *