Hledáte skutečně kvalitní vyhledávač realit? Víme, kam se podívat

Czech Republic Pilsen Synagogue  - mzphotos / Pixabay
mzphotos / Pixabay

Poptáváte novou nemovitost a rádi byste se ke všem nejlepším nabídkám dostali jako první? Pak můžete vsadit buď na neustálé prohledávání nabídek jednotlivých realitních kanceláří, nebo se spolehnout na nejrůznější realitní srovnávače a vyhledávače.

Obojí má však svá pro a proti. Hledáte třeba vhodné reality v Plzni? Ukážeme vám, jak se oba přístupy liší, a proč se vyplatí poohlédnout ještě po něčem úplně jiném.

Když vsadíte na osobní prohledávání jednotlivých serverů

Každá kvalitní realitní kancelář má nabídku nemovitostí, o které se stará, zveřejněnou přímo na svých stránkách. Ovšem tento trh je v ČR tak rozsáhlý a pestrý, že pokud byste chtěli kontrolovat každou jednotlivou “realitku“ zvlášť, museli byste si na vše vyhradit celé odpoledne. A to ani nemluvíme o tom, že řadě z nich chybí kupříkladu intuitivní vyhledávání nebo pečlivější třídění nemovitostí.

Sázka na srovnávací servery se vám nemusí vyplatit

Logické je tedy zamířit tam, kde vám nabídnou to nejlepší ze všech realitních kanceláří na českém (ale v případě zájmu i na zahraničním) internetu. Tady však narazíte na jednu obrovskou nevýhodu. Většina srovnávačů a realitních serverů jen pasivně čeká na údaje, jež do nich zadá někdo jiný. Neaktualizují se „samy“, jak si možná myslíte. Takže než se vaše vysněná nabídka na stránky vůbec dostane, může ji už ukořistit jiný zájemce, který se náhodou (nebo zcela úmyslně) podíval přímo na web příslušné realitní kanceláře. V těchto případech rozhoduje rychlost, a tu vy díky své „pohodlnosti“ rozhodně mít nebudete. A co s tím tedy lze udělat?

Vsaďte na skutečnou špičku v oboru

Oblíbený realitní vyhledávač Digi reality je navržený docela jinak. Jeho hlavní výhodou je aktivní „brouzdání“ po internetu a vyhledávání všech aktualit a horkých novinek na trhu s nemovitostmi. Zcela samostatně si stahuje aktualizované nabídky realitních kanceláří a dává vám je k dispozici.

  • Maximální možná aktuálnost,
  • opravdová přesnost
  • a samozřejmě také velké množství dat.

To jsou jeho nejdůležitější přednosti. A nezáleží na tom, zda je vaším cílem Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, Karlovy Vary či jiná místa v ČR. Stačí vyhledávat podle zadaných parametrů a okamžitě získáte skvělý přehled o tom, co je ve vámi preferované lokalitě k dispozici.

Pokročilé funkce si určitě oblíbíte

A co dalšího vám tahle jednička v oboru nabízí? Především personalizované vyhledávání podle celé řady kritérií. Dále pak RSS kanály nebo zasílání novinek na e-mail, a to podle vámi nastavených parametrů. Žádná skvělá nabídka vám tak už zaručeně neunikne.

Koneckonců – proč nepoptat to nejlepší, když je to díky Digireality.cz tak snadné? Nemovitost pro rodinu přece kupujeme jen jednou za život a cestu k úspěchu bychom si tak měli po všech stránkách pojistit. A moderní technologie nám v tom mohou zcela jednoznačně skvěle pomoci.

House Real Estate Hands Insurance - Tumisu / Pixabay

Hledáte skutečně kvalitní vyhledávač realit? Víme, kam se podívat

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *