Kam se vydat na dovolenou? Největší wellness na Slovensku vás zaručeně překvapí

Survivor / Pixabay

Rádi byste si užili relax se vším všudy, ale po všech těch zájezdech k moři nebo horských pobytech už zkrátka nemáte inspiraci? A co takhle dopřát si potěšení z vody a báječné wellness rozmazlování pěkně v jednom balení?

Největší wellness na Slovensku AquaCity Poprad vám to s radostí umožní. A v záloze má navíc i několik zajímavých překvapení. Načerpat energii můžete v termální vodě, k vybití se nabízejí četné tobogány a nechybí a léčebné procedury.

Nejzajímavější lákadla AquaCity Poprad v kostce

Je to takový malý vodní ráj. Při jeho popisu se vyplatí začít suchými čísly, už ona sama jsou totiž ohromující:

  • 300 vodních atrakcí,
  • 13 velkých bazénů.

Ale kdo by čekal jen nudné koupání a cachtání, byl by na omylu. Rodiče s dětmi jistě ocení hlídané dětské koutky. Při pobytu u vody se tak nemusíte neustále ohlížet přes rameno a trnout obavami o bezpečí svého dítěte. Bude o něj profesionálně postaráno po všech stránkách.

A na co nalákat větší ratolesti? Co takhle jedinečná vodní laserová show? Takový zážitek se zkrátka neodmítá, to nám věřte. Tato kratochvíle se však samozřejmě odehrává až po setmění, takže se vyplatí v AquaCity Poprad pobýt trochu déle. Naštěstí jsou ve hře rozmanité wellness pobyty, z nichž si vybere úplně každý.

Léčba, odpočinek i aktivní vyžití v jednom

Svou dovolenou pod Vysokými Tatrami však můžete využít i jinak. Stačí si oblíbit horké termální prameny a nechat, aby vám ulevily od potíží se svaly či srdcem. Absolvovat tu lze ale také kryoterapii a další užitečné léčebné prvky. Mimochodem, věděli jste, že právě díky termální pramenům je AquaCity Poprad jedním z nejekologičtějších wellnes center v Evropě? Většinu energie totiž zajišťuje vlastními zdroji a produkuje jen minimální emise.

Na počátku vzniku celé této odvážné vize stál Jan Telenský. Farmář, hoteliér a filantrop v jedné osobě, jenž prostě rád dělá věci „tak trochu jinak.“ Právě proto je zdejší vodní a wellnes centrum tak jedinečné. Už víte, kterou atrakci nebo proceduru byste rádi vyzkoušeli jako první?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *