Kam se vydat na dovolenou? Největší wellness na Slovensku vás zaručeně překvapí

Survivor / Pixabay

Rádi byste si užili relax se vším všudy, ale po všech těch zájezdech k moři nebo horských pobytech už zkrátka nemáte inspiraci? A co takhle dopřát si potěšení z vody a báječné wellness rozmazlování pěkně v jednom balení?

Největší wellness na Slovensku AquaCity Poprad vám to s radostí umožní. A v záloze má navíc i několik zajímavých překvapení. Načerpat energii můžete v termální vodě, k vybití se nabízejí četné tobogány a nechybí a léčebné procedury.

Nejzajímavější lákadla AquaCity Poprad v kostce

Je to takový malý vodní ráj. Při jeho popisu se vyplatí začít suchými čísly, už ona sama jsou totiž ohromující:

  • 300 vodních atrakcí,
  • 13 velkých bazénů.

Ale kdo by čekal jen nudné koupání a cachtání, byl by na omylu. Rodiče s dětmi jistě ocení hlídané dětské koutky. Při pobytu u vody se tak nemusíte neustále ohlížet přes rameno a trnout obavami o bezpečí svého dítěte. Bude o něj profesionálně postaráno po všech stránkách.

A na co nalákat větší ratolesti? Co takhle jedinečná vodní laserová show? Takový zážitek se zkrátka neodmítá, to nám věřte. Tato kratochvíle se však samozřejmě odehrává až po setmění, takže se vyplatí v AquaCity Poprad pobýt trochu déle. Naštěstí jsou ve hře rozmanité wellness pobyty, z nichž si vybere úplně každý.

Léčba, odpočinek i aktivní vyžití v jednom

Svou dovolenou pod Vysokými Tatrami však můžete využít i jinak. Stačí si oblíbit horké termální prameny a nechat, aby vám ulevily od potíží se svaly či srdcem. Absolvovat tu lze ale také kryoterapii a další užitečné léčebné prvky. Mimochodem, věděli jste, že právě díky termální pramenům je AquaCity Poprad jedním z nejekologičtějších wellnes center v Evropě? Většinu energie totiž zajišťuje vlastními zdroji a produkuje jen minimální emise.

Na počátku vzniku celé této odvážné vize stál Jan Telenský. Farmář, hoteliér a filantrop v jedné osobě, jenž prostě rád dělá věci „tak trochu jinak.“ Právě proto je zdejší vodní a wellnes centrum tak jedinečné. Už víte, kterou atrakci nebo proceduru byste rádi vyzkoušeli jako první?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..