Matky, které se snaží skloubit práci s rodinou, musí mít všechno pěkně po ruce

Morning Breakfast Coffee Drink  - nad_dyagileva / Pixabay
nad_dyagileva / Pixabay

A tím myslíme opravdu všechno. A měly by začít svým každodenním rozvrhem. Není příliš moudré nosit s sebou několik diářů (pracovní, školní, volnočasový apod.) nebo se spoléhat je na systém poznámek. Máme pro vás tip, jak všechny tyto zdánlivě nesourodé věci skloubit dohromady.

Koneckonců, každá žena by měla mít svůj diář. A vcelku nezáleží na tom, zda půjde o model do kabelky nebo o pořádně velký notes, rozložený na pracovním stole. Důležité je, aby v sobě obsahoval všechno potřebné, a aby se vám s ním také pohodlně, a především dobře pracovalo. Rychlost vyhledání příslušné informace může mít v některých okamžicích cenu zlata.

Když chcete mít ve věcech pořádek

A právě proto přichází populární Mammadiář s novou kolekcí šikovných pomocníků, vhodných pro každou energickou ženu, která se snaží bez ztráty kytičky zvládnou práci, rodinu… a  sebe. K mání jsou čtyři úžasné designy, tentokrát s podtitulem Botanicus. A co v nich najdete?

Kromě standardního rozvržení dnů třeba i něco tak praktického, jako je školní rozvrh. Stačí vyplnit do jednotlivých kolonek denní povinnosti vašich ratolestí a máte hotovo. A nechybí ani tolik oceňované motivační citáty. Dokáží vás povzbudit a dodat nadhled i v situacích, kdy přichází obdobná pomoc z jiných zdrojů jen velmi těžko. I toto malé nenápadné vylepšení vám tak může pomoci prožít celý rok v klidu a v pohodě.

Snadno tu také rozvrhnete a naplánujete školní kroužky svých dětí, nebo třeba dárky pro své nejbližší. A určitě z něj nic netratíte, všechny stránky lze totiž stáhnout k sobě praktickou gumičkou. A k dispozici vám je samozřejmě i multifunkční kapsa.

Nakupte pro sebe i pro rodinu

A na závěr máme pro vás i tip na hračkářství Praha, kde můžete pořídit tenhle diář za výhodnou cenu spolu se spoustou kreativních hraček pro své děti. Stačí navštívit e-shop Kouzelnehrackarstvi.cz a zabít tak doslova dvě mouchy jednou ranou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *