Originální kuchyně? Chtějte tu na míru

Pokud se jedná o návrh interiéru, neměli bychom nic nechávat náhodě. A to tím spíše, jestliže se rozhodneme vyhnout nástrahám nábytkových setů z obchodů a místo toho vsadíme na maximální komfort v podobě zařízení na míru. Dnes se podíváme na kuchyně – v čem se při jejich návrzích a výběru chybuje nejčastěji?

Uspořádání kuchyně se řídí vaší orientací

Zapomínáme na to, ale to tak. První otázka, která by měla při návrhu kuchyně na míru padnout, je: pro leváka nebo pro praváka? Každému totiž bude vyhovovat jiný směr, jímž se bude v prostoru pohybovat. A pro leváky se může i onen pověstný kuchyňský trojúhelník při špatném rozvržení proměnit doslova v peklo.

Udělejte si představu o svých výdajích

Jen málokdo má pří výrobě kuchyňské linky na míru k dispozici zlatou kreditku s neomezeným limitem. A jak tedy předejít potížím? Nechte si orientační nabídku vyčíslit ještě předtím, než podepíšete jakoukoliv smlouvu. Dopředu se informujte na to, kde by mohly nastat zádrhele a o kolik by v takovém případě předpokládaný objem financí vzrostl. Jestliže vám v nějakém studiu nabídnou smlouvu k podpisu bez této náležitosti, nebojte se jít o dům dál.

Náš tip: opravdoví profíci vám zdarma sestaví i 3D návrh – neupíšete se tak k něčemu, o co vlastně ani nestojíte.

A jakou kuchyni vlastně chcete?

Nabídka možných barev a stylů je dnes velmi pestrá. Aktuálně se největšímu zájmu těší rustikální kuchyně na míru, čerpající inspiraci z naší minulosti. Pozorně si prohlédněte všechny reference společnosti, jíž jste si pro spolupráci vyhlédli. Líbí se vám kuchyňská linka? A co osvětlení a podlaha? Ladí spolu nebo vytvářejí spíš nepřehledný chaos?

Inspiraci pak můžete načerpat na stránkách opravdových profesionálů v oboru. Bohatou fotogalerii kuchyní najdete na stránkách Kuchyne-diamant.cz – a to spolu se všemi potřebnými službami. Pocházíte z okolí havířova a Ostravy? Vyplňte jednoduchý nezávazný formulář a těšte se na svou první schůzku. Svůj úvodní krok ke své vysněné kuchyni tak budete mít úspěšně za sebou.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..