Originální kuchyně? Chtějte tu na míru

Pokud se jedná o návrh interiéru, neměli bychom nic nechávat náhodě. A to tím spíše, jestliže se rozhodneme vyhnout nástrahám nábytkových setů z obchodů a místo toho vsadíme na maximální komfort v podobě zařízení na míru. Dnes se podíváme na kuchyně – v čem se při jejich návrzích a výběru chybuje nejčastěji?

Uspořádání kuchyně se řídí vaší orientací

Zapomínáme na to, ale to tak. První otázka, která by měla při návrhu kuchyně na míru padnout, je: pro leváka nebo pro praváka? Každému totiž bude vyhovovat jiný směr, jímž se bude v prostoru pohybovat. A pro leváky se může i onen pověstný kuchyňský trojúhelník při špatném rozvržení proměnit doslova v peklo.

Udělejte si představu o svých výdajích

Jen málokdo má pří výrobě kuchyňské linky na míru k dispozici zlatou kreditku s neomezeným limitem. A jak tedy předejít potížím? Nechte si orientační nabídku vyčíslit ještě předtím, než podepíšete jakoukoliv smlouvu. Dopředu se informujte na to, kde by mohly nastat zádrhele a o kolik by v takovém případě předpokládaný objem financí vzrostl. Jestliže vám v nějakém studiu nabídnou smlouvu k podpisu bez této náležitosti, nebojte se jít o dům dál.

Náš tip: opravdoví profíci vám zdarma sestaví i 3D návrh – neupíšete se tak k něčemu, o co vlastně ani nestojíte.

A jakou kuchyni vlastně chcete?

Nabídka možných barev a stylů je dnes velmi pestrá. Aktuálně se největšímu zájmu těší rustikální kuchyně na míru, čerpající inspiraci z naší minulosti. Pozorně si prohlédněte všechny reference společnosti, jíž jste si pro spolupráci vyhlédli. Líbí se vám kuchyňská linka? A co osvětlení a podlaha? Ladí spolu nebo vytvářejí spíš nepřehledný chaos?

Inspiraci pak můžete načerpat na stránkách opravdových profesionálů v oboru. Bohatou fotogalerii kuchyní najdete na stránkách Kuchyne-diamant.cz – a to spolu se všemi potřebnými službami. Pocházíte z okolí havířova a Ostravy? Vyplňte jednoduchý nezávazný formulář a těšte se na svou první schůzku. Svůj úvodní krok ke své vysněné kuchyni tak budete mít úspěšně za sebou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *