Plánujete nový bazén? Boříme mýty o cenách i stavebním povolení!

Architecture Render House Home  - ArtTower / Pixabay
ArtTower / Pixabay

Každý, kdo si chce v létě užít trochu osvěžení a pohodlí, by měl na pořízení nového místa pro koupání myslet s dostatečným předstihem. Nečekejte, až se sezóna zeptá, a využijte výhodných akcí, které výrobci právě teď nabízejí.

Umožní vám to vybrat si přesně takový bazén, jaký potřebujete – a to bez jakýchkoliv kompromisů. A na co vsadit, aby byl zajištěn maximální uživatelský komfort? Seznamte se se třemi nejdůležitějšími aspekty celého procesu.

Čím se řídit při výběru velikosti

Když se řekne zahradní bazén, vybavíme si hned velkou vodní plochu. Ovšem ve hře by neměl být jen prostor hladiny. Naopak. Důležitá je i hloubka a samozřejmě i nezbytné zázemí, jež je pro bezchybný provoz bazénu potřeba.

Plastové bazény určené do země tak ve výsledku potřebují o něco větší plochu k realizaci, než je nakonec jejich výsledná podoba. Předem si tedy dobře promyslete, jaké filtrační a bezpečnostní zázemí si pořídíte a od toho se tzv. odpíchněte při volbě finální velikosti.

Jak je to se stavebním povolením?

V této oblasti se není třeba vůbec ničeho bát. Nezáleží na tom, jak velký bazén do země si pořídíte – příslušné razítko od úřadu nebudete potřebovat nikdy. Ovšem zcela volně stavět také nemůžete – musíte se totiž řídit některými legislativními předpisy. Proto je vždy vhodné svěřit stavbu bazénu firmě, jež má v této oblasti již bohaté zkušenosti.

Plastová vana vyřeší těžkosti s realizací

A jak je to se samotnou náročností výstavby? Zapomeňte na bazény, které bylo nutné pracně dlaždičkovat nebo vykládat mnoha vrstvami fólie. Ty moderní vám domů dorazí v podobě téměř libovolně tvarované plastové vany, jíž stačí s trochou nadsázky jen usadit do země. Vše je tedy hotovo opravdu v rekordním čase.

Chcete vědět víc? Navštivte stránky Bazeny-vyroba.cz, kde jsou právě k mání i výhodné bazény akce. Vyberte si tu nejvýhodnější a užijte si letos léto se vším všudy!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *