Praktičnost a elegance jsou opět v módě aneb přivítejte toaletní stolky!

Pexels / Pixabay

Milovníci historie si je spojují zejména s francouzským královským dvorem, nadšenci do estetiky zase se stylem vintage. Toaletní stolek se zrcadlem však najde uplatnění v každé domácnosti, které vládne žena. Není divu. Vždyť malý kousek soukromí v dnešní době oceníme více než kdy jindy!

Myslete na správný vzhled

Moderní toaletní stolky ani zdaleka nemusejí vypadat jako ze zámku pohádkové princezny. Seženete je totiž i v ryze minimalistickém provedení s jednoduchými liniemi a sytými barvami. Nenechte se nalákat módní mediální masáží a vybírejte podle svého vkusu a pocitů. Vždyť u toaletního stolku budete při líčení či ranní toaletě trávit spoustu času, a určitě se přitom nechcete dívat na něco, co se vám bytostně nelíbí.

Vsaďte na správnou velikost

Již předem si ujasněte, kde bude váš toaletní stolek umístěný. Dnes si snadno vyberete ten správný kousek do malé garsonky i velkoprostorového bytu. A je-li to nezbytné, můžete příliš malé toaletní stolky se zrcadlem doplnit třeba rohovými poličkami nebo pojízdnými boxy na kosmetiku.

Jak poznat praktický toaletní stolek se zrcadlem?

A jak poznáte, že máte co dočinění s tím pravým a nejlepším stolkem? Existují tři kritéria praktičnosti, které je nutné brát v potaz:

  • dostatečně velké zrcadlo,
  • prostorné zásuvky a hluboké poličky,
  • velkoryse řešená odkládací plocha, na níž se vejde vše nezbytné, a to nejlépe včetně ranní kávy.

Zvláště výběr zrcadla nepodceňujte. Toaletní stolky bývají umístěny na přirozeném denním světle, takže se u nich snadno nalíčíte přesně tak, jak potřebujete. A díky velkému zrcadlu budete mít vše hotovo doslova za pár minut. Jakmile jednou takový komfort vyzkoušíte, už nikdy se nebudete chtít líčit jinde!

Vyberte si ten správný toaletní stolek, ale i botník nebo rovnou celé šatní skříně na stránkách Dona-shop.cz v mnoha stylech i barevných variantách. Nezáleží na tom, jaký interiér potřebujete dovybavit, tady seženete jedinečný kousek skutečně do jakéhokoliv bydlení!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *