Šperkové trendy pro rok 2019

estall / Pixabay

V letošní sezóně věnovali designéři všech světových značek šperkům opravdu zvláštní pozornost. Módním molům dominují nezvyklé tvary, vrstvení, ale i nevšední barvy. Podívejte se, jaké trendy by vás v roce 2019 rozhodně neměly minout.

Podíváme-li se na kolekci módních tvůrců v New Yorku, Miláně nebo Paříži, zjistíme, že letošní sezóně dominuje heslo “čím více, tím lépe”. Bez obav si tedy klidně vezměte hned několik náhrdelníků (pěkně jeden na druhý), množství prstenů jen na jednu ruku, případně spoustu náramků na levé či pravé zápěstí. Vsadíte tak na jeden z maximalistických, přitažlivých akcentů, který sám o sobě dostatečně přetvoří váš trendy outfit.

A kam sáhnout? Pestrobarevným, blýskavým vodám šperků dominují zejména:

  • velké kameny,
  • perly,
  • stuhy,
  • peří,
  • mušle,
  • neobvyklé tvary.

Náš tip: Nejnovější trendy nejenom v oblasti šperků naleznete na stránkách TOUS Česko.

Náušnice – půvabný rám obličeje

Pro tento rok zvolili návrháři zejména náušnice s jednou primárně dominantní barvou. Mohou být jedinečným barevným odrazovým můstkem celé vaší stylizace, anebo jen její části. Na přehlídkových molech jsou obzvláště oblíbené také dlouhé, výrazné modely,  dosahující až ke klíční kosti. Takové náušnice vizuálně prodlužují krk a přitahují pozornost na první pohled. Doporučeny jsou zejména šperky s třásněmi, střapci, výrazným tvarem nebo velkým množstvím barevných kamenů.

Náhrdelníky – letošní MUST HAVE

Pamatujte ještě na ikonické chokery? Tak právě ty se letos vrací a spolu s nimi další typy náhrdelníků, jež se nosí velmi těsně u krku – jak si můžete všimnout třeba v pestré galerii nové šperky TOUS. A jaké vybrat? Měly by být honosné, masivní a  barevné, nejlépe s velkými motivy a výrazným leskem

V módě jsou také oblíbené kaskádové náhrdelníky, přirozeně obtahující křivky výstřihu či oblečení.  Postupné přechody tří nebo čtyř náhrdelníků podtrhnou charakter našeho stylu, opticky zeštíhlí krk a zdůrazní přirozený sex-appeal.

Velký návrat k přírodě

Že vám zdobný a výrazný styl nevyhovuje? Nevadí. Aktuální sezóna přináší i šperky „vyloženě lahodné“. Frčí hlavně tvar ananasu, banánu, kiwi či jiného exotického ovoce – „které nás inspiruje v každodenním životě“ – jak říkají módní experti.

Odkaz na přírodu jsou patrné i prostřednictvím květinových motivů… a mušlí. I tady však najdeme mnohé modely s perlami, blýskavými kameny a dalšími honosně-elegantními prvky. Na své si tedy přijde opravdu každý.

Šperk každého outfitu? Dokonalá kabelka

Možná si teď tak trochu protiřečíme, ale je to tak. Hledáte-li pomyslnou tečku nebo, chcete-li, bonbónek svého stylu, je to rozhodně kabelka. I tady se vyplatí inspirovat se aktuálními trendy. Kabelka TOUS, stejně jako všechny ostatní prvky módních kolekcí této značky, je odráží více než efektně.

Vyberte si ji ve zbrusu novém e-shopu, jež vás na první pohled oslní svým inovativním stylem a nejnovějšími módními trendy, které často přestavuje jako úplně první u nás! Buďte o krok před ostatními, sestavte si svůj supermódní outfit snadno a rychle díky přehlednému třídění a nechte se inspirovat přívětivými cenami a bohatým výběrem na Touscesko.cz!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *